kerkese per & sop ktej nga kjo lagje behet mer

Status
E mbyllur për postime të tjera.
pershendetje te dashur njerez te mire e te keqinj do doja thjeshte me marr para sysh se ne chat sopat bejne cti doje qefi do doja dhe un te shtohem me sop se simbas rregullores qe ka vendosur CAKMAKU nuk po zbatohet asgje vec simbas kokes se robit venet dhe heqja e access_eve dhe me qe qenka keshtu po bej dhe une nje kerkese per sop se qenka me mire me respekt per stafin e albnetworkut Gjykatesi-EL :p:p
 

kinezi

New member
Pe: kerkese per & sop ktej nga kjo lagje behet mer

pershendetje te gjithve , do doja te beja dhe une nje kerkes per sop meqe kam koh ne chat dhe i njoh mir komandat ,wxp taksirat nje sop vllait nuk do beje keq se na kan heq trrunin kto sopat o dun me heq aop o ska :D:D:D:D:D
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: kerkese per & sop ktej nga kjo lagje behet mer

Tema myllet Sop i Propozo Founder dhe ne si staf sop i votojm....

Klm
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top