Kerkesa per Sop

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Herilton

Anëtar i ri
Pershendetje All Gjith Stafit.....
Si Fillim Urrime Per Forumin ( Moderatoreve ) Dicka Shume e Nevojshme Per Stafin e Serverit, ketu Kemi mundesi Te SHprehim Pakenaqesit Dhe Ankesat Tona..... Tani Te Hyj Drejte Ne Tem Kam Kohe qe Jam Pjes E Stafit Dhe Duke Pare Aktivizimin Tim, oret Qe Jam Online ( vleresimin per angazhimin tim & aftesit qe kam Jua le Juve ti VLERESONI ) Do Deshiroja Shume Qe Kontributi im Ne Server Te Ishte i nje Stadi me Te Lart Se Ky Qe Kam Tani ( Aop ) Prandaj Mora Vendimin Per Te Ber Kerkesen Time Per ( Sop ) Duke Qen i Bindur Ne Aftesit e Mia Per K`te Detyre Shpresoj Qe Te Meret Parasysh Kerkesa Ime .....

Rrespekte All Cuna & Goca :puthje:

Ju Faleminderit

Me Rrespekt Desperado :dong:

Brosway

Anëtar i ri
Desperato
Vendimi Yt eshte!Nje here beje te madhe ate dhomen qe ke hap pastaj boj kerkes per Sop!Sepse duke u marr me invite qe ju ben userave po harron detyren e Aop!Kshtu kam frig se mos do behesh Sop edhe do te mirret mendja duke menduar qe je duke i dhene acc nje tek dhoma jote do i japesh tek dhoma #shqiperia!

StReSi_DhE_BiZnEsI

Anëtar i ri
Shum e drejt qe rri shum kohe online dhe per mendimin tim e meriton access 10 por kto vendime i marrin founderat e co-founder .Uroj ta marrin parasysh kerkesen tende.Resp

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Pershendetje Desperado Te uroje Fate..Dhe Ishalla Se Shpejti Te Meret Parashyshe Kerkesa Jote...:)

El'Mejor

Daja
Desperato
Vendimi Yt eshte!Nje here beje te madhe ate dhomen qe ke hap pastaj boj kerkes per Sop!Sepse duke u marr me invite qe ju ben userave po harron detyren e Aop!Kshtu kam frig se mos do behesh Sop edhe do te mirret mendja duke menduar qe je duke i dhene acc nje tek dhoma jote do i japesh tek dhoma #shqiperia!
hahahaha, sa ja duam te miren njeri tjetrit ne , duket hapur :p

El'Mejor

Daja
Pershendetje All Gjith Stafit.....
Si Fillim Urrime Per Forumin ( Moderatoreve ) Dicka Shume e Nevojshme Per Stafin e Serverit, ketu Kemi mundesi Te SHprehim Pakenaqesit Dhe Ankesat Tona..... Tani Te Hyj Drejte Ne Tem Kam Kohe qe Jam Pjes E Stafit Dhe Duke Pare Aktivizimin Tim, oret Qe Jam Online ( vleresimin per angazhimin tim & aftesit qe kam Jua le Juve ti VLERESONI ) Do Deshiroja Shume Qe Kontributi im Ne Server Te Ishte i nje Stadi me Te Lart Se Ky Qe Kam Tani ( Aop ) Prandaj Mora Vendimin Per Te Ber Kerkesen Time Per ( Sop ) Duke Qen i Bindur Ne Aftesit e Mia Per K`te Detyre Shpresoj Qe Te Meret Parasysh Kerkesa Ime .....

Rrespekte All Cuna & Goca :puthje:

Ju Faleminderit

Me Rrespekt Desperado :dong:
Bukur sakte pa gabime kerkesa e Desperado per sop ..! Edhe une si pjese e stafit aop mendoj se Desperado eshte nje nga opertoret me tolerenat edhe i respektuar ne stafin tone . Dhe personalisht me behet qefi qe e ka bere kete kerkese sepese mendoj qe e meriton ate post , sepse duket hapur qe cdo dite rri me ore te tera edhe kujdeset per serverin irc.fajtori.com . Mendoj se kerkesa e desperados duhet te merret shume seriozisht , meperjashtim nje ose dy operatoreve besoj se tere operatoret tjere jane dakort per shtimin e Desperados Sop ..Kaq kisha flm ..:)

Sub-7

Anëtar i ri
bukur paster dhe pa gabime.. shum kerkes e bukur... pac fat..

Status
E mbyllur për postime të tjera.