Kercimi qe preferoni.

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Publikoni preferencat tuaja te kercimit, latine, klasike, popullore, apo dance.
Te njohim edhe karakterin tone fiziko-mekanik te kercimit !
Levizja e trupit nen ritmet e ndryshme muzikore eshte nje tregues i karakterit dhe personalitetit, "le te njifemi"
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.


Sensuale :) e ndjeshme dhe "kalitese" feemra qe praktikon nje kercim te tille :):)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kercimi qe preferoni.

Vdes per popullore sidomos vallen e kuksit :D
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.

Vdes per popullore sidomos vallen e kuksit :D
mund te postosh video linkoje me komanden fut video, copy paste url direkt :)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kercimi qe preferoni.


pertoj :D
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.

qe me pelqe eshte belly dance dhe jam e mir :p thone pastaj dhe salca tango etje etje :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.

 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kercimi qe preferoni.

preferoj shum lloj kercimesh,kryesisht latin,por ne shqiperi ska kurse per te mesuar kercime te ndryshme,keshtu qe mjaftohemi me ato te zakonshmit neper pube
 

Bambolita

Reborn!!!
Pe: Kercimi qe preferoni.

vdes per tangon
dhe per kercimet latine ( kam bo dhe kurse dikur)
e kam nje gjysem menje te rifilloj keto latinet ...
 
Titulli: Kercimi qe preferoni.

Te gjitha me pelqejne ,por nuk di ti kercej te gjitha :D
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Kercimi qe preferoni.

me pelqejne ne pergjithesi te gjitha kercimet por do te vecoja ato qe kam me perzemer : popullore dhe latine...
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Kercimi qe preferoni.


Vallja e rugoves ose e ropojes qe e adhurojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
jo per gje po e kercej dhe bukur fare ahahhaah
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.Fiksim fare :p
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Kercimi qe preferoni.

preferoj shum lloj kercimesh,kryesisht latin,por ne shqiperi ska kurse per te mesuar kercime te ndryshme,keshtu qe mjaftohemi me ato te zakonshmit neper pube
Ne tr flas gjithmon jane hapur shume kurse per kercime te ndryshme per te gjitha moshat...mjafton te gjesh dhe ne internet..
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kercimi qe preferoni.

ue e tropojes sh e bukur vertet
 

selli

Anëtar i ri
Titulli: Kercimi qe preferoni.

Me pelqejne te gjitha llojet e kercimit gje qe di ta bej mire..
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Kercimi qe preferoni.

Un Zdi me kerce hic :(

P.s Per ne qe zdim ka noj mesues ketu :p
 

Legally_Sweet

The Donna to your Harvey
Staff member
Pe: Kercimi qe preferoni.

Me pelqen tangoja, cha cha, belly dancing, napoloni, riverdance, flamenco etj etj

Riverdance

Passo Doble
 
Top