Keni thene "Te dua"...edhe pa e ndjere?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jo!

Jetmira kur e ndjen thuaje,cdo ndjenje qe nuk shprehet eshte e destinuar te vdese ne heshtje! :)
Ne jemi bere per te dashuruar,vuajtur dhe jetuar ,e tille eshte qenia njerzore.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jo asnjher .... Nese nuk e ndjen ne shpirt si te thuash nje fjal aqe te madhe.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Kurrsesi.....e vetmja ndjenje ku nuk do pranoja te beja kompromis!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Veshtire me e thene kur e ndjej e jo me kur se ndjej, qe s'behet llaf ;)
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Nja dy here se me erdhi gjynaf.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Nuk e meritojne kete fjale femrat!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Sa here dehem flas marrezira :(

Asnjehere nuk me besohet as vete :tulp:
Dmth edhe kur me the mua "Te Dua" ishe nen efektin e narkotikes??? ueeee narkoman hahahahahahahhahha :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
As pa te ndjere dhe as me te ndjere, se jam bricjape e ftohte :p
 

Ultraviolet

Love me like my demons do ☻
Jo.
E kam plot te zorshme ta them dhe kur e ndjej e jo mo pa e ndjer.
 
Top