Keni thene "Te dua"...edhe pa e ndjere?

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

E kam then te dua me shume "nxitimthi" mund te them sesa pa e ndjer
Mund te ket qene nje moment i bukur qe mund t kem kaluar me te, dhe ate cast me "eshte dukur sikur e dua" por me vone pastaj nuk do e thoja edhe sikur t me vriste :D loool Dmth isha thjesht "viktim e momentit" lol
eh, kshu jan ca gjera t komplikuvatme LOL
Po natyrisht keto situata jan ato me te lezetshmet...me vone dhe me kobure ste del me fjala LOL.
 

pulcina86

❤️
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Po...kam then kur nuk e dija x cfar behej fjal po kur e mesova kuptova se nuk ishte me e leht ta ndieja.
 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

jo.............per kete arsye jam akoma singel :D
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

boh skam thene ndonjeher te dua

edhe nese do doja dikend sdo i thoja te dua . e kam super te veshtir

sikur s shkon shume ne shqip
hihihi shkon me shume ' i love you' ose 'ti amo'
hihihihiihhihi
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

jo, jo asnjehere...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

E kam thene ne gjuhen angleze jo ne shqip dhe ne momente kur kisha pire i cik :p...dhe pse kishte pak te vertete ne te, s'duhejsh thene kshu qe me falet :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

se kam thene dhe nuk eshte mire me e thene kur se ndjen dhe i jep shpresa te kota dikujt tjeter
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jo se kam thene asnjehere pa e ndjere....Vec me ate fjale qe nuk mund te luash dhe sikur te luash ste falet gabimi....
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Si mund ti thuash te dua dikujt pa e ndjere ate ??
Kjo do te thote se genjen se pari veten pastaj njeriun qe e merr ket fjale
Smund ti thuash kujdo te dua dhe aq me teper kaq lehte ...
mund ta pelqesh por jo ta duash
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jooo se kam thene.
Besoj se nuk eshte e drejte me bashkefolesin dhe as me veten tende.
Ndersa kur e dua nje person ia them por pa e ndjere ncuk.
Ose me ndonje shok te ngushte te ngushte qe e dinte edhe ai se ish shaka e i thoja ika une vdiqa per ty :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Asnjehere, dhe kurre nuk do ndodhi ... Plus qe une kam veshtiresi ta them atehere kur zemra ndjen, jo me me kot :)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Fatkeqsisht mashkulli asht egoist dhe e thot...... Mu me ka pshtu goja e kam than :D
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jo....nuk e ka thene kurre pa e ndjere!
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

e them kur e ndjej zemres time ja them po thuajse cdo dite
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Po e kam then.........kam then TE DUA pa ndjer ate ndjenj te forte dashurie....Ja kam then personit qe ne te vertet e kam Dashur por qe me von kam kuptuar qe nuk e kam Dashuruar.

Te gjithe kemi then fjalen TE DUA dikujt qe me pas kemi kuptuar qe ka qen nje dashuri jo e plot....ka qen TEKAM XHAN SHUME :)
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jo ! keto fjalet e "medha" pa i ndjere si them dot
 

MasteR

I'm offline
Pe: Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jooo se kam thene.
Besoj se nuk eshte e drejte me bashkefolesin dhe as me veten tende.
Ndersa kur e dua nje person ia them por pa e ndjere ncuk.
Ose me ndonje shok te ngushte te ngushte qe e dinte edhe ai se ish shaka e i thoja ika une vdiqa per ty :p
si un psh po me tret vetmia dhe malli per ty :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Eshte ndryshe te thuash te kam xhan,yll,shpirt,zemer etj etj...Kane sens tjeter ato,sme pelqejne perdorimi i ketyre fjaleve,pasi jane duke abuzuar shume ne perdorimin e tyre(cdo kush po i perdor sic do)..Pa e ndjere sdo thuhet kurr,por dhe po e ndjeva edhe e thash,do te thot qe zemra me arsyen jane bashkuar(kam humbur fare me pak fjale)...
 

Lediana

Banned
Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Pa ndjere se them dot ..ka shum qe e perdorin si fjale te perditeshme fjalen Te Dua ..shum e bejne sidomos ne virtualitet ..:qesh:
 

Jetmira

🎧🎵💙
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jo,edhe nese e dua dike e mba te fshehur te dua.Nuk e shpreh dashurine.
 
Top