• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jo me teper se 50km/h,por jo te ndaleni komplet

Lauri

Anunnak
Ne Danimarke ka qene e kote te vendosin gjoba per shpejtesi te madhe.Tani kane marre nje inisjative tjeter,duke angazhuar vajza ne topless me tabele te limitit te shpejtesise ne dore.Keshtu me sa duket funksionon.Po ka raste qe njerzit ndalen komplet dhe krijojne problemin e kundert,shpejtesi shume ulet.
 

Attachments

Last edited:

Gjergj Kastrioti

Veritas Odium Parit
Mbaj mend qe ne autostraden A1 ne Itali, duke shkuar per ne Rome kam pare prane nje AutoGrilli nje gje te ngjashme, vetem se ishte manikin! :p
 

eldi

trafikante
Ne Danimarke ka qene e kote te vendosin gjoba per shpejtesi te madhe.Tani kane marre nje inisjative tjeter,duke angazhuar vajza ne topless me tabele te limitit te shpajtesise ne dore.Keshtu me sa duket funksionon.Po ka raste qe njerzit ndalen komplet dhe krijojne problemin e kundert,shpejtesi shume ulet.
ej po imagjinoni pak sesa rruge ka, dhe sa autostrada ka. ajo qe ka dale aty, eshte vetem per nje aks rrugor dhe imagjinoni se cfar traku mund te behet aty....:eek:hh::)
 

Lauri

Anunnak
ej po imagjinoni pak sesa rruge ka, dhe sa autostrada ka. ajo qe ka dale aty, eshte vetem per nje aks rrugor dhe imagjinoni se cfar traku mund te behet aty....:eek:hh::)
Ky eshte nje organizim i policise rrugore me duket.Kam edhe vidion,por nuk e publikoj dot ketu ne FV se eshte komplet faqja e internetit te ati siti ku e nxora temen, dhe do dale si publicitet pastaj.
Jane shume vajza si kjo ne foto,ku disa automobiliste ndalen per te bere foto dhe muhabet me vajzat.Eshte nje vidio simpatike.
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Kur jep efekt ne Danimarke, imagjinoje ketej nga ne... Do jepte me teper efekt qe njerezit te mos merziteshin ne trafik.
 

Elushe

Vogëlushe
Une nuk jam dakort me Nostren :D ....mendoj qe njerezit do i linin makinat ne shtepi :D Shume efektive kjo....do sterviste edhe popullin mbare LOL
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Jo me teper se 50km/h,por jo te ndaleni komplet

Shikojeni shpejt shpejt............ por pa kaluar 50 km/h
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=lJ0DxVVQITQ]YouTube - Ragazze in Topless in Danimarca[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Jo me teper se 50km/h,por jo te ndaleni komplet

Bukur shume bukur po gjoben si ta vene keto vajzat me cfare lloji pagimi LOL.
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Jo me teper se 50km/h,por jo te ndaleni komplet

hahahha bukur bukur ...po ka edhe anet e saj negative ...merreni me mende sa e sa aksidente do beheshin nga pakujdeshmeria ne timon ....
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Jo me teper se 50km/h,por jo te ndaleni komplet

te jem un ne keto rruge e vjell ket tabelen e coj ne shtepi
 

EMANUEL_78

hajduti
Titulli: Jo me teper se 50km/h,por jo te ndaleni komplet

he pritna zot rrezikun.ne itali po denohen me burg prostitutat,pse dalin me mini.....ketej nga danimarka,po paguhen nga shteti te ndershmet per te dal me gjoks jashte....mos ta shikojne prostitutat e italise kete vidio se u nisen per danimarke....dhe i ke ne nje dore prezervativin dhe ne tjetren tabelen....po tani ne dimer si bejne keto????? se andej te pret era ne dimer......
 

pulcina86

❤️
Titulli: Jo me teper se 50km/h,por jo te ndaleni komplet

Ne Danimarke ka qene e kote te vendosin gjoba per shpejtesi te madhe.Tani kane marre nje inisjative tjeter,duke angazhuar vajza ne topless me tabele te limitit te shpejtesise ne dore.Keshtu me sa duket funksionon.Po ka raste qe njerzit ndalen komplet dhe krijojne problemin e kundert,shpejtesi shume ulet.

Qe bota po prishej e kisha ven re, por paskan ikur nga trut dhe njerzit.
Ti i pret te shkuarat LOL
 
Top