@Jetmira Edhe 100 bukuroshe!

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Sa fushaaat ,sa fushaaaat
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Embelsire dhe 100000 vjec qofshe gjithmon e lumtur ne jeten tende

b_day229-6ae37171a98c1ce89a30eb6454e1fe60.png
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
@Jetmira ,Voglushja ime!! :)) Gezuar dhe 100 pranvera te lumtura te uroj!

PErqafime dhe pac nje dite sa me super afer njerzve tu te dashur!! :*

 

Jetmira

Well-known member
Shum faleminderit për urimet e juaja.

Faleminderit që kushtuat dy minuta kohë për tmë uruar
Mkeni prek me thon tdrejtën.
Sot nuk duhet me qa.
Po jena tndjeshëm ne gaforret
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Shum faleminderit për urimet e juaja.

Faleminderit që kushtuat dy minuta kohë për tmë uruar
Mkeni prek me thon tdrejtën.
Sot nuk duhet me qa.
Po jena tndjeshëm ne gaforret
Si ato fjalimet e Oscar,fallso :p
 

Frank

No Love Lost, No Love Found!
Opo qaj plas sa te duash se ne kaq detyre kishim. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Edhe 100 korrike te tjere festofsh!Urimet me te sinqerta!
 
Top