Jam I merzitur me....

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Sjam e merzitur hic...alegri everywhere! :p
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Me temperaturat.
Po duroni o te uruara do iki une e ndizuni ju ,duroni!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Me vertet ku eshte @iva kaq dite?!
Apo mos valle me pushime....
Ndjehet mungesa e saj.
 
  • Sad
Reactions: NGU

Hera

Moderatorë
Staff member
Me gtipin ska pak turp vjen ne mes te veres ....na la pa plazh
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Tema. e mer
Me gtipin ska pak turp vjen ne mes te veres ....na la pa plazh
Oh glukoula mou,te kaluara!
Ku te gjeti vertet mes veres,mos je ftohur nga kondicioneri...?
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Tema. e mer

Oh glukoula mou,te kaluara!
Ku te gjeti vertet mes veres,mos je ftohur nga kondicioneri...?
Po agapi ate me tha doktori nga kondicioneri ...ajo eshte e keqa as plazh as kafe te ftohte as uje te ftohte .....uffff
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Une jam e gezuar tani qe erdhi @iva
where have u been mi... shtrige :)
 
Top