Jam I merzitur me....

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Shprehni merzitjet tuaja te dites.... :):):)
Une jam I merzitur me Nevin qe nuk e beri Legjenden Moderator...:p
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
hahahahaha,jam e merzitur qe eshte merzit Drejtori . :p
 

jana80

Super Moderator
Staff member
jam e gezuar kur lexoj keto lloj merzish..
mos paci te tjera :)
ops qenka tema jam i merzit... une jam femer dhe si e tille smund te jem i merzit :)
 

Soulmind

oNcE...
edhe un jam femer dhe si femer as vet s'e di pse jam merzit. lol
 
F

Frank

Guest
Me veten, sado mundohem te largohem nga keto dreq forumesh prape nuk ja arrij dot :p
 

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
Kur merziteni, ju dalin rrudha heret, thinjeni para kohe, energjite ju shterojne dhe pastaj vdisi! lol
Thuajini JO merzise!! :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Me mungesen e kohes per ta vizitu forumin :knick:
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
sjam merzitur fare.....

edhe nese ndonjeher nuk shkon Ok, pres me kohen deri te dobesohet dhe humb vleren....

Shum rrall merzitem faktikisht... Rrall e kurr. Falenderoj Zotin. :D haha
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Me Nevin, qe s’do qe te kete ngjyren e kuqe me... :(

Edhe qe nuk na sjell geshtenja te pjekura si me pare... lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Me Nevin, qe s’do qe te kete ngjyren e kuqe me... :(

Edhe qe nuk na sjell geshtenja te pjekura si me pare... lol
Tera i duroj une,vetem merzitjen tende jo. :p

geshtenja te qeruara gati ,qe te ikin merzia komplet. ahahahahahhaha.

 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Tera i duroj une,vetem merzitjen tende jo. :p

geshtenja te qeruara gati ,qe te ikin merzia komplet. ahahahahahhaha.

Eh cma mblodhe ketu, do filloj te mendoj seriozisht per ty tani... lol lol
 

jana80

Super Moderator
Staff member
me heq trurin nje prezunto njeri qe ska aq "burreri" te firmoset.. te tregoj emrin kush eshte ...
jo per gje po ti thoja o flm ose mos u shpenzo kot...
bote e cuditeshne...
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Me Nevin, qe s’do qe te kete ngjyren e kuqe me... :(

Edhe qe nuk na sjell geshtenja te pjekura si me pare... lol

Nuk pranojm fare te na ik Nevi....... edhe sikur ti ndryshoje ngjyrat Color ti bej :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
me ni person se e ka trurin e peshkut....:shokim::shokim:
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Me Ganiun qe fitoi temen e fotove te qytetit lol lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Jeten(vet jeten) qe po me ecin te gjitha gjerat ters.
Ejj voglushe bukuroshe!! :)
Mos u merzit,neser nje dite e re,dicka e re, nje buzeqeshje e re ,na pret te gjitheve.
Te perqafoj!
 
Top