Ja cila është pesha ideale sipas gjatësisë

Hera

Moderatorë
Staff member
Sic shoh duhet bere diete jam diku 3 kg me shume
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Skam qene kurr mbi pesh.
Idealizmi ne mendime dhe pesh ,mban emrin tim . hahahahahahahah
 
Top