Intimet joshëse !

PiNkY

Anëtar i Nderuar
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse !

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Intimet joshëse !

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Intimet joshëse !

 

dangerous

Moderatorë
Titulli: Intimet joshëse !

Pinky a jan rroba gjumi apo me dal, se kur tja dhurojm ndokuj te dim te pakten .
Shum thekthi këkan me lan thojt:p
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: Intimet joshëse !

Kto edhe pa kto veshjet jan nrregull :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Intimet joshëse !

Pinky a jan rroba gjumi apo me dal, se kur tja dhurojm ndokuj te dim te pakten .
Shum thekthi këkan me lan thojt:p
Veshje vetem per ty dhe "ate" pa publik pereth .
 

WxP

.
Pe: Intimet joshëse !

Ky eshte komenti me i kendshem ku ne sfond eshte gjysma poshte e fotos fundit te Nevertiti....

Po ca na bot me ket temen jo per gjo po jam edhe shume kurioz dhe nepsqar... du pak nga te gjitha :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse !
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse !

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse ! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Intimet joshëse !

 

AjSi

...
Pe: Intimet joshëse !

O goca sa te bukura...me pelqejne shume kto po skam asnji pale afersisht kshu :p...sa her bahem gati me i ble kur blej te brendshme normale , mvjen marre mi kerku...po mplq metaman shum
 

Aver

VIP
Titulli: Intimet joshëse !

U bona pishmon qe klikova ne kete teme! :(
 
Top