Interesante:Ora Boterore e statistikave

AjSi

...
Wow shifrat ndryshonin ne moment sic duket jane ne kohe reale...

Incidence of HIV infection 3.881.419 :(
 

Mr-Bledi

♥ House Music
Titulli: Interesante:Ora Boterore e statistikave

sapo e hengri njeri kancerin :D shpresoj te mos jem une :D

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

interesante ver8
kjo 3gon qe e paskam oren fix
hhhh
ahhaha o evi3 nderro oren e pc e do shofesh se do nderrohet edhe ajo atje! se edhe un e vura re kete gje dhe me beri kurioz ta provoja!
 

El'Mejor

Daja
Pe: Interesante:Ora Boterore e statistikave

E bukur , por te ben pak nostalgjik...:( dhe e frikshme do thoja ..
 
Top