I tha Babes: Po me pelqen kjo vajze!

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Ncncncn sa pesimiste je lol
A e di ti qe ne bote ka me shume femra se sa meshkuj, qe do te thot qe cdo mashkulli i takon me shume se nje femer lol
Prape je i pa azhornuar...ka ndryshuar raporti! lol
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Qenka postim I gjate, por baba paska qen zotni gru.... lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<Unë jam Jeta e kësa bote!!!

Njerëzit vrapojnë për të më kapur mua, ata janë në gara të më kenë mua. Duke bërë këtë, ata harrojnë fenë e tyre, derisa ata përfundojnë në varret e tyre dhe nuk do të më kenë më !Esenca qe ne fund……..
 
Top