Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 8 Janar 2012

Dashi
Sektori i jetes ne cift do jete me i favorizuari sot. Ne program do jete sharmi, joshja, ngrohtesia dhe bashkepunimi. Organizoni edhe nje darke romantike me qirinj! Ka shume mundesi qe dikush te bjere pre e sharmit te beqareve. Me ne fund vetmia do te mbaroje! Ne sektorin e financave rekomandohet maturia. Studiojeni mire buxhetin para se te beni shpenzime pa limit!
Demi
Influenca e Venusit do jete e madhe ne jeten e cifteve. Do keni mundesi te enderroni dhe te perjetoni emocionet e fillimit te lidhjes suaj. Shfrytezojeni diten ne maksimum. Beqaret do terhiqen me shume se kurre nga jeta ne cift edhe pse lirine e kane te shenjte. Do keni fat sot! Ndikimi pozitiv i Merkurit ne planin financiar do iu sjelle qendrueshmeri dhe qetesine e kerkuar.
Binjaket
Dashuria do shkoje mire sot pas disa problemeve qe keni pasur kohet e fundit. Guximi qe keni do iu ndihmoje te kaloni cdo pengese dhe nuk do i rezistoni pasionit. Ju beqare duhet te hiqni dore nga kerkesat e pakuptimta sepse ne kete menyre nuk do e gjeni shpirtin binjak. Neptuni do iu prishe pune me financat. Mos beni shpenzime pa mbarim sepse buxheti do dobesohet ndjeshem.
Gaforrja
Rutina e jetes ne cift do jete me e veshtire se kurre per t’u duruar dhe do e keni te veshtire edhe te dialogoni me partnerin. Beni sa te mundni qe te ndryshoni ambientin. Beqaret edhe pse do kene nje takim te bukur dhe qe mund t’ua ndryshoje jeten nuk do duan te krijojne nje lidhje. Ne pune, projektet qe do filloni do jene te kenaqshme dhe do e permiresojne mjaft buxhetin.
Luani
Per pjesen me te madhe te cifteve do kete shume permiresime ne jeten sentimentale. Planetet parashikojne nje rizgjim te ndjenjave dhe emocioneve. Beqaret, ne vend qe te tregohen shume kerkues dhe perfeksioniste ne dashuri duhet ta lene veten te lire. Asnje planet nuk do ndikoje tek financat dhe do e keni me te lehte t’i menaxhoni ato. Ulni se pari shpenzimet e tejskajshme.
Virgjeresha
Ka ardhur koha ta qartesoni lidhjen tuaj dhe diskutoni shtruar me partnerin. Keni mundesine te zgjidhni ato probleme qe kane kohe qe iu shqetesojne. Per beqaret, nje aventure kalimtare qe ka nisur mund te marre nje kthese tjeter. Do mendoni per dicka me serioze! Flisni me ekspertet dhe gjeni menyren e duhur per te bere pak ekonomi. Po vazhduat te harxhoni do e keni punen pisk.
Peshorja
Gjate kesaj dite disa cifte rrezikojne zenka te renda te cilat mund te shkojne edhe deri ne ndarje. Nga ana tjeter ata qe kane nje lidhje te forte do pesojne vetem tronditje te vogla. Beqaret me ne fund do jene te vendosur te krijojne nje lidhje te qendrueshme. Do gjeni dike interesant! Fati do jete ne anen tuaj ne planin financiar. Saturni do jete planeti qe do iu mbeshtese.
Akrepi
Per ciftet, debatet dhe konfliktet do te shtohen. Ju keni shume deshire te dominoni mbi tjetrin dhe atij qe keni ne krah i ka ardhur ne maje te hundes. Beqaret do te perjetojne caste te nxehta dhe pasiononte edhe pse do jene te shkurtra. Perfitoni sa me shume nga jeta! Do merreni me shume me menaxhimin e financave sepse do mendoni edhe per te ardhmen tuaj. Mos ndermerrni rreziqe.
Shigjetari
E keni idealizuar aq shume partneri tuaj saqe do zhgenjeheni me debatin me te vogel qe do beni sot. Nuk do jete dite e mire per ju duke qene se do jeni te merzitur. Edhe per beqaret ka pak mundesi qe te shfaqet shpirti binjak. Mundohuni te dilni me miqte dhe te mos mendoni shume per dashurine. Ne planin financiar do keni deshire te shpenzoni, por do tregoheni edhe te matur.
Bricjapi
Asgje e rendesishme nuk do ndodhe ne jeten tuaj ne cift. Vetem Marsi do kete nje ndikim indirekt dhe mund te provokoje keqkuptime fatmiresisht pa pasoja. Beqaret do fillojne kerkimin e zemrave. GJithe mundi juaj do te shperblehet dhe do keni sukses. Nuk do kete permiresim te ndjeshem te financave megjithate mundohuni te mos shpenzoni shume qe situata mos perkeqesohet.
Ujori
Jeta ne cift do jete me e animuar dhe me e kendshme se kohet e fundit. Ata qe kane pasur debate do gjejne menyren e duhur per te ndrequr situaten. Beqaret qe shkojne “lule me lule” duhet te marrin masa dhe te mbrohen nga semundjet seksualisht te transmetueshme. Duke dashur te ndryshoni gjithe pamjen e jashtme do shpenzoni pa u menduar derisa t’i boshatisni xhepat.
Peshqit
Venusi do sjelle nje dhurate mjaft te bukur per te gjithe ciftet: lumturine! Mundohuni ta shfrytezoni diten deri ne maksimum. Beqaret do fillojne nje histori te re dashurie. Mos flisni me asnje madje as me miqte me te ngushte sepse ky sekret do iu shijoje edhe me teper. Saturni do iu ndihmoje me financat. Mos mendoni se ai do shtoje te ardhurat sepse do iu ndihmoje vetem me menaxhimin.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 8 Janar 2012


Luani
Per pjesen me te madhe te cifteve do kete shume permiresime ne jeten sentimentale. Planetet parashikojne nje rizgjim te ndjenjave dhe emocioneve. Beqaret, ne vend qe te tregohen shume kerkues dhe perfeksioniste ne dashuri duhet ta lene veten te lire. Asnje planet nuk do ndikoje tek financat dhe do e keni me te lehte t’i menaxhoni ato. Ulni se pari shpenzimet e tejskajshme.
.

Mir mir cka jo keq :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Hey sinqerisht ky brinoshi prap po me shqeteson thelle L OL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Hey sinqerisht ky brinoshi prap po me shqeteson thelle L OL

Paska probleme bbrinoshi jot kontrolloje nje her hahahahahahahahaha :p :p
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i dates 9 Janar 2012

Dashi
Ka rrezik qe te keni konflikte te medha dhe mosmarreveshje me partnerin tuaj. Si per cudi ne nje moment gjithcka do te shuhet dhe do iu duket sikur nuk ka ndodhur asgje. fale mbeshtetjes se Diellit, beqaret do kalojne nje dite te bukur dhe te mbushur me dashuri. Perspektivat edhe er te ardhmen do jene te mira. Tregohuni te matur me shpenzimet qe do beni dhe do i rregulloni problemet financiare.
Demi
Nese jeta ne cift nuk iu jep kenaqesite qe ju deshironi, duhet te beni hapin e pare dhe te flisni me ate qe keni ne krah. Perpjekja juaj do te kompensohet nga yjet! Beqaret do kene takime por nuk do vendosin menjehere duke qene se ata po kerkojne nje dashuri te forte jo nje aventure. Buxheti nuk do te rritet. Menyra e vetme per t’i permiresuar financat eshte te punoni me vendosmeri.
Binjaket
Marredhenia me ate qe keni ne krah nuk do jete dhe shume e qete sot. Ai do e kete te veshtire t’iu kuptoje dhe per me teper kur ju te tregoni dhe anen me te keqe te karakterit tuaj.Beqaret nuk do mund t’i rrezistojne dot me thirjes se dashurise. Do keni te gjitha mundesite qe te bini ne sy kundrejt seksit tjeter. Dielli do ndikoje tek buxheti dhe do iu sjelle fat. Do ekni surpriza te bukura!
Gaforrja
Beni shume kujdes, te mos tundoheni nga nje aventure kalimtare sot sepse ajo do e demtoje se tepermi lidhjen tuaj aktuale. Beqaret do kene nje takim mjaft interesant, por qe do kete me shume nje terheqje sesnuale sesa sentimentale. Gjithsesi ju dio ndiheni mire! Tek financat nuk do kete ndikim te madh planetar. Ekuilibri do jete i qendrueshem dhe kjo fale Plutonit dhe Saturnit.
Luani
Jane per ju te gjitha kenaqesite e jetes ne cift! Do jeni sensuale dhe ne disa momente do ngjiteni edhe ne qiellin e shtate se bashku me ate qe keni ne krah. Me ne fund eshe per beqaret do kete nje takim vendimtar cka do i jape nje tjeter drejtim jetes suaj. Personi do jete ose dash ose luan. Shikoni mire rreth e rrotull! Plutoni do kujdeset per financat. Juve iu duhet vetem t’i organizoni me mire.
Virgjeresha
Tek ciftet do te mbizoteroje nje klime kryesisht e mire dhe e qete. Shume prej jush do marrin mbeshtetje nga partneri per punen apo jeten sociale. Per beqaret, parashikohen mjaft takime por qe nuk do rezistojne shume ne kohe. Disa mund te ndeshen edhe me nje mashkull te dhunshem apo me nje femer mjaft xheloze. Kujdes! Per financat do merrni vendime serioze.
Peshorja
Ambienti yjor do iu sjelle shume te papritura. Jeta sentimentale do jete per te gjithe e paqendrueshme, e pasigurte dhe konfuze. Nuk do merrni ate qe doni! Megjithate nese nuk merrni vendime te nxituara situata edhe mund te pemiresohet pak nga pasditja. Fati do jete ne anen tuaj persa iu perket financave. Do mund te filloni edhe nje operacion financiar te rendesishem.
Akrepi
Do e genjeni edhe veten sot dhe do i mbyllni syte para problemeve qe do iu dalin ne cift. Nese vazhdoni me kete sjellje, situata edhe mund te perkeqesohet. Flisni me partnerin! Beqaret do jene xhelate te vertete zemrash. Perfitoni sa me shume dhe mos keni turp. Financat do hyjne ne nje periudhe te privilegjuar. Jupiteri do jete planeti qe do iu ndihmoje ta permiresoni gjendjen. Perfitoni!
Shigjetari
Hena do iu beje te keni nje marredhenie te ngrohte dhe te bukur me partnerin. Do kaloni edhe momente mjaft te lumtura me njeri-tjetrin! Beqaret do jene sharmante dhe joshes. Mundesite per te gjatur shpirtin binjak do jene te shumta! Fale mbeshtetjes qe do iu jape Plutoni ne sektorin e financave asgje e keqe nuk do ndodhe, madje do kete edhe permiresime te ndjeshme.
Bricjapi
Nese jeni ne kerkim te harmonise ne cift, nuk do jete dite e mire. Urani nuk do beje asgje qe jeta juaj te jete e qete. Do kete goxha tension! Beqaret do jene shume te kerkuar dhe doe zgjeroni rrethin shoqeror. Shikoni me kujdes sepse mund ta gjeni atje personin qe po kerkoni! Ka mundesi qe fati t’iu buzeqeshe ne planin financiar. Mos harroni qe duhet te dini ta mbani ate!
Ujori
Do shijoni momente te paharrueshme ne pranine e partnerit tuaj sot. ai do iu keshilloje do iu mbeshtese dhe do iu jape ngrohtesine e kerkuar! Beqaret do jene shume kerkues por me mbeshtetjen e Uranit dhe Neptunit do mund te gjeni nje person interesant. Nuk eshte momenti i fuhur te luani me financat. Do iu dalin papritur disa shpenzime qe duhen bere me patjeter keshtu qe kujdes!
Peshqit
Jupiteri do beje qe te keni nje jete sa me te mire ne cift sot. Nese ai qe keni ne krah ka nje problem profesional ju do e ndihmoni ta zgjidhe. Per t’iu falenderuar ai do zgjedhe nje menyre e cila do iu preke. Beqaret, fale Venusit do jene te privilegjuar persa iu perket takimeve. Mirupafshim jete e qete dhe rrofshin emocionet e forta. Do keni ide te mira per ta permiresuar buxhetin!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Akrepi
Do e genjeni edhe veten sot dhe do i mbyllni syte para problemeve qe do iu dalin ne cift. Nese vazhdoni me kete sjellje, situata edhe mund te perkeqesohet. Flisni me partnerin! Beqaret do jene xhelate te vertete zemrash. Perfitoni sa me shume dhe mos keni turp. Financat do hyjne ne nje periudhe te privilegjuar. Jupiteri do jete planeti qe do iu ndihmoje ta permiresoni gjendjen. Perfitoni!

lol
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Luani
Per pjesen me te madhe te cifteve do kete shume permiresime ne jeten sentimentale. Planetet parashikojne nje rizgjim te ndjenjave dhe emocioneve. Beqaret, ne vend qe te tregohen shume kerkues dhe perfeksioniste ne dashuri duhet ta lene veten te lire. Asnje planet nuk do ndikoje tek financat dhe do e keni me te lehte t’i menaxhoni ato. Ulni se pari shpenzimet e tejskajshme.


Po po lere mos e pyet...
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Horoskopi ditor, 10 janar 2012

Dashi
Fale mbeshtetjes qe do iu jape Merkuri ju do ia dilni te largoni rutinen nga jeta ne cift. Perfitoni nga cdo moment per te forcuar lidhjen qe keni krijuar. Edhe pse vetmia do iu rendoje beqareve, ata nuk duhet te hidhen ne krahet e te parit qe do iu dale para. Behuni te duruar! Do nxitoni per te rritur te ardhurat tuaja sot. Meqe fati do jete ne anen tuaj do arrini ato qe doni. Kujdes me shpenzimet!
Demi
Ceshtjet e zemres do kene te gjitha mundesite te rregullohen fale ndikimit pozitiv te Venusit dhe Marsit. Me ne fund do arrini ta fitoni teresisht zemren e atij qe keni prane. Ata qe jane vete do i gjejne nje kuptim jetes se tyre dhe gezimi do iu pushtoje shpirtin. Fale ndikimit te Diellit ne sektorin e parave do i rrisni te ardhurat por do harxhoni shume. Kujdes, mos i kaloni limitet!
Binjaket
Gjithcka do shkoje mire per ciftet. Do merrni iniciativa, komunikimi do jete me i ngrohte dhe do keni me teper deshire per te jetuar. Do iu dhimbsen pak ata qe ende nuk e kane njohur dashurine. Beqaret edhe pse do e kene te veshtire te krijojne nje lidhje, personi qe do takojne do i beje te ndryshojne mendim. Mos shpenzoni pa kufij sot por vendosni disa rregulla tek financat.
Gaforrja
Fale ndikimit te madh te Venusit, do i jepni nje rendesi shume te madhe jetes suaj ne cift. Gjithsesi mos u tregoni shume kerkues dhe absolute sepse gjithmone ngelet dicka per te permiresuar. Per beqaret do te shfaqen perspektiva te reja sentimentale. Do ndiheni mire! Ne planin financiar do arrini ta ekuilibroni buxhetin duke qene se nuk do shpenzoni shume. Bravo!
Luani
Jeta juaj sentimentale nuk do jete shume e qete per shkak te turbullirave planetare. Do keni aq shume kerkesa saqe ai qe keni ne krah nuk do dije cfare te beje me pare. Nga darka gjerat mund te ndryshojne nese ndryshoni sjellje. Per beqaret nuk do kete asnje te re. Te ardhurat financiare do te rriten. Do merrni iniciativa, do jeni te vendosur dhe do limitoni rreziqet. Ju lumte!
Virgjeresha
Marredhenia me partnerin nuk do jete e qete. Kujdes! Mos i mbyllni syte dhe te silleni sikur cdo gje po shkon mire, sepse do jeni ju te humburit. Beqaret nuk do kalojne pa u vene re. Sharmi juaj do duket qarte dhe do kaloni edhe momente pasiononte prane dikujt qe do takoni. Merrni masa ne planin financiar qe te gjeni zgjidhje per financat. Shlyejini sa me shpejt edhe borxhet qe keni.
Peshorja
Lumturia do pushtoje sot te gjithe te lindurit e kesaj shenje. Per ciftet, Jupiteri do sjelle fat ndersa Venusi do e shtoje dashurine. Dita e sotme do jete mjaft sensuale! Edhe per beqaret, te cilet do kene takime te rendesishme, cdo gje do shkoje me se miri. Perfitoni! Energjia per t’ia dale ne planin financiar nuk do iu mungoje, por ju nuk duhet te jeni shume te shperqendruar.
Akrepi
Hena do iu beje shume te paqendrueshem dhe ka rrezik te pendoheni qe keni krijuar nje lidhje. Mos u tregoni cinike dhe mos enderroni me shume sesa duhet. Beqaret do jene ne kerkim te dashurise ideale. Kujdes, sepse mund edhe te fiksoheni pas nje mirazhi gjate kesaj dite! Ne planin financiar do keni probleme te cilat do ua heqin buzeqeshjen. Mos u dorezoni por “luftoni”!
Shigjetari
Influenca e Venusit do e permiresoje komunikimin me partnerin dhe do i shprehni me teper ato qe mendoni. Do beni gjithcka per ta kenaqur ate qe keni ne krah! Beqaret do ia dalin mbane te gjejne personin qe po kerkonin. Takimi do jete vendimtar dhe do iu sjelle gezimin qe prisnit. Kujdes nga influenca e Jupiterit tek financat. Ai do iu nxite te shpenzoni shume dhe kot se koti.
Bricjapi
Kjo dite nuk do jete shume e favorshme per ata qe jane ne cift. Komunikimi do jete i veshtire dhe merzitja do te shtohet. Me shume sesa ndjenja reale do keni iluzione. Venusi do i ndihmoje beqaret te joshin dhe te krijojne nje lidhje me nje person inteligjent dhe qe do i beje te ndihen mire. Keshillohuni me dike per financat dhe do gjeni nje burim tjeter per te rritur te ardhurat. Ju mundeni!
Ujori
Ne jeten ne cift do iu dalin para disa pengesa te cilat duhet t’i kaloni. Vetem pas kesaj do mund te realizoni disa nga deshirat tuaja. Nese jeni vetem, ndjenjat do marrin prioritet dhe planetet do te favorizojne nje lidhje e cila do t’i rezistoje kohes. Pergatituni! Financat do jene te privilegjuara dhe situata do vije duke u permiresuar nese ju i pranoni gabimet qe keni bere ne te kaluaren.
Peshqit
Jeta ne cift rrezikon te jete e tensionuar. Ju duhet me patjeter te mos impononi vullnetin tuaj tek partneri duke menduar se gjithmone keni te drejte. Lereni porten te hapur per dialog! Beqaret nga ana tjeter do kene kushtet e duhura per te pare dashurine te lulezoje. Disa do krijojne edhe nje lidhje te lumtur dhe jetegjate. Shmangni shpenzimet e tejskajshme sepse do rrezikonit shume!
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Luani
Jeta juaj sentimentale nuk do jete shume e qete per shkak te turbullirave planetare. Do keni aq shume kerkesa saqe ai qe keni ne krah nuk do dije cfare te beje me pare. Nga darka gjerat mund te ndryshojne nese ndryshoni sjellje. Per beqaret nuk do kete asnje te re. Te ardhurat financiare do te rriten. Do merrni iniciativa, do jeni te vendosur dhe do limitoni rreziqet. Ju lumte!


Do terbohet kshu? :p
Po po na lumte!
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Asgje e rendesishme nuk do ndodhe ne jeten tuaj ne cift. Vetem Marsi do kete nje ndikim indirekt dhe mund te provokoje keqkuptime fatmiresisht pa pasoja. Beqaret do fillojne kerkimin e zemrave. GJithe mundi juaj do te shperblehet dhe do keni sukses. Nuk do kete permiresim te ndjeshem te financave megjithate mundohuni te mos shpenzoni shume qe situata mos perkeqesohet.
Po mundohem po aha, hic gje tek te dyja.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Binjaket
Gjithcka do shkoje mire per ciftet. Do merrni iniciativa, komunikimi do jete me i ngrohte dhe do keni me teper deshire per te jetuar. Do iu dhimbsen pak ata qe ende nuk e kane njohur dashurine. Beqaret edhe pse do e kene te veshtire te krijojne nje lidhje, personi qe do takojne do i beje te ndryshojne mendim. Mos shpenzoni pa kufij sot por vendosni disa rregulla tek financat.

Sheeee...Eh me dhimbsen beqot mua:D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Horoskopi ditor, 10 janar 2012

Dashi
Fale mbeshtetjes qe do iu jape Merkuri ju do ia dilni te largoni rutinen nga jeta ne cift. Perfitoni nga cdo moment per te forcuar lidhjen qe keni krijuar. Edhe pse vetmia do iu rendoje beqareve, ata nuk duhet te hidhen ne krahet e te parit qe do iu dale para. Behuni te duruar! Do nxitoni per te rritur te ardhurat tuaja sot. Meqe fati do jete ne anen tuaj do arrini ato qe doni. Kujdes me shpenzimet!
Rofte Merkuri dhe per beqaret :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Akrepi
Hena do iu beje shume te paqendrueshem dhe ka rrezik te pendoheni qe keni krijuar nje lidhje. Mos u tregoni cinike dhe mos enderroni me shume sesa duhet. Beqaret do jene ne kerkim te dashurise ideale. Kujdes, sepse mund edhe te fiksoheni pas nje mirazhi gjate kesaj dite! Ne planin financiar do keni probleme te cilat do ua heqin buzeqeshjen. Mos u dorezoni por “luftoni”!:D

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Per sot se keni vene akoma,kurioze tani...
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 11 janar 2012

Dashi
Nese nuk fiksoheni shume pas defekteve dhe te metave te partnerit tuaj, kjo dite do jete shume e kendshme per t’u jetuar. Mundohuni sa te mundni! Ambienti yjor do e shtoje deshiren e beqareve per te rimuar dashurine me perjetesine. Planetet do bejne gjithcka per ta realizuar kete. Edhe ne planin financiar do keni fat, por duhet me patjeter te shmangni marrjen e rreziqeve te medha.
Demi
Ata qe jane ne cift do kene mbeshtetjen e Marsit, qe do iu sjelle energji e sensualitet, dhe te Venusit qe do iu sjelle dashuri dhe joshje. Dita eshte mjaft premtuese! Beqaret do e bejne te qarte se nuk duan te angazhohen nese nuk e gjejne personin e vecante. Kesaj here mund te jete momenti i duhur. Saturni do iu mbroje financat. Mund te keni edhe hyrje te papritura parash.
Binjaket
Influenca shume e madhe e Venusit do iu siguroje cifteve nje dite te kenaqshme, te mbushur me dashuri dhe pa asnje pengese. Do e arrini shume lehte ekstazen dhe qiellin e shtate! Beqaret do e gjejne shpirtin binjak ne shoqerine e miqve te tyre. Ai te cilit do ia vini syrin do behet i juaji! Ekuilibri financiar do jete i qendrueshem, me kusht qe ju te mos rrezikoni me shume sesa duhet.
Gaforrja
Dita e sotme per ciftet do jete e kendshme dhe mjaft harmonike. Marredhenia me partnerin do jete e mbushur me bashkepunim dhe ngrohtesi. Kujdes nga Marsi i cili mund te sjelle nje humbje te lehte te deshires. Dielli do te favorizoje mjaft dashurite e beqareve, ndersa Saturni do shtoje deshiren per qendrueshmeri dhe besnikeri. Tregohuni vigjilente me financat dhe mos jepni hua.
Luani
Pavaresisht te gjitha veshtiresive qe keni pasur ne jeten ne cift, sot do kaloni ore te kendshme prane partnerit. Perfitoni sa me shume sepse kur ceshtjet e zemres shkojne mire gjithcka do shkoje per mrekulli. Beqaret nuk duhet te rreshtin se kerkuari kudo shpirtin binjak sepse gjithe mundi juaj do te shperblehet. Mundesite per te rritur financat do jene prezente. Mundohuni t’i shfrytezoni!
Virgjeresha
Gjithcka do rrjedhe si duhet per ciftet. Do merrni iniciativa, do komunikoni me teper dhe do ia kaloni mire. Persa i perket jetes sentimentale te beqareve mos kerkoni te entuziazmoheni qe ne fillim dhe ta idealizoni ate qe do takoni. Nga ana tjeter ngrohtesia, bashkepunimi dhe butesia nuk bejne asnjehere keq. Influenca e planeteve tek financat do jete kontradiktore. Beni kujdes!
Peshorja
Me Venusin ne anen tuaj, ka mundesi qe nderkohe qe te gjithe te luftojne me ndikimin negativ te yjeve, ju te shijoni qetesisht dashurine tuaj. Shfrytezojeni sa te mundni diten! Per beqaret gjithashtu kjo e merkure do jete e mire. Edhe pse nuk do gjeni dashurine e madhe aventurat do jene interesante. Tregohuni me te arsyeshem me financat, sepse nese e lini veten te lire keni rrezik te pengoheni.
Akrepi
Merkuri do iu sjelle momente shume te lumtura sot nga te cilat ju duhet te perfitoni sa me shume. Per ata qe jane te martuar mund te vije nje femije ndersa per beqaret mund te filloje nje dashuri intensive me dike qe nuk eshte i lire. Jupiteri do iu mbroje ne planin financiar. Rezultati: ekuilibri do jete ne teresi i mbrojtur. Nese ne nje moment duhet te beni nje zgjedhje, mendohuni mire!
Shigjetari
Mos degjoni Jupiterin sot i cili do iu beje shume kerkues ne dashuri. Shpjegojani partnerit gjithcka qe beni dhe ne ndonje rast kerkojini edhe mendim. Tregohuni me diplomate me te! Beqaret nuk do duan te fillojne nje lidhje serioze por nuk jane as kunder nje aventure kalimtare. Venusi do ua plotesoje deshiren! Me financat do i keni punet shume mire. Endrrat do te realizohen.
Bricjapi
Jeta ne cift nuk do kete ndonje gje te vecante gjate kesaj dite. Edhe pse mund te beni ndonje fjale me njeri-tjetrin ato do jene pa rendesi. Do e ndieni se e doni shume ate qe keni ne krah. Beqaret mund te kene dashuri me shikim te pare. Pak nga pak ai person do zere nje vend mjaft te rendesishem ne jeten tuaj. Hyrja e parave do jete e mire, por edhe shpenzimet do rriten. Kujdes!
Ujori
Gjate kesaj dite marredhenia me partnerin do te perforcohet dhe jeta ne cift do rrethohet nga influenca mjaft e mire e Venusit. Sharmi do mbizoteroje! Fale Uranit, aftesia joshese e beqareve do jape fryte. Do keni shume fat dhe perseri do jeni po aq te lire. Nuk ka lindur ende ai qe “t’iu mbylle ne kafaz”. Plutoni do sjelle ulje te te ardhurave dhe shtim te shpenzimeve. Organizohuni me mire!
Peshqit
Per ciftet te cilet kane kohe qe kane nje lidhje, dashuria do shkoje me se miri. Do krijoni nje ambient plot detaje te bukura qe do ua mbushin shpirtin. Beqaret duhet te pergatiten per dashuri me shikim te pare. Mos u nxitoni per asgje, por jetojeni sa me mire cdo moment. Dielli do jete mjaft i favorshem ne planin financiar. Ai do iu sjelle fat dhe mjaft sukses. Perfitoni sa te mundni!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Binjaket
Influenca shume e madhe e Venusit do iu siguroje cifteve nje dite te kenaqshme, te mbushur me dashuri dhe pa asnje pengese. Do e arrini shume lehte ekstazen dhe qiellin e shtate! Beqaret do e gjejne shpirtin binjak ne shoqerine e miqve te tyre. Ai te cilit do ia vini syrin do behet i juaji! Ekuilibri financiar do jete i qendrueshem, me kusht qe ju te mos rrezikoni me shume sesa duhet.


Sheeee:D
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Gaforrja
Dita e sotme per ciftet do jete e kendshme dhe mjaft harmonike. Marredhenia me partnerin do jete e mbushur me bashkepunim dhe ngrohtesi. Kujdes nga Marsi i cili mund te sjelle nje humbje te lehte te deshires. Dielli do te favorizoje mjaft dashurite e beqareve, ndersa Saturni do shtoje deshiren per qendrueshmeri dhe besnikeri. Tregohuni vigjilente me financat dhe mos jepni hua.
Kur keshtu:p
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 11 janar 2012

Bricjapi
Jeta ne cift nuk do kete ndonje gje te vecante gjate kesaj dite. Edhe pse mund te beni ndonje fjale me njeri-tjetrin ato do jene pa rendesi. Do e ndieni se e doni shume ate qe keni ne krah. Beqaret mund te kene dashuri me shikim te pare. Pak nga pak ai person do zere nje vend mjaft te rendesishem ne jeten tuaj. Hyrja e parave do jete e mire, por edhe shpenzimet do rriten. Kujdes!
Nuk kisha ndermend te dilja per pushim dreke, por tani nuk mund te rri pa dale...mund te takoj dashurine e jetes LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Bricjapi
Jeta ne cift nuk do kete ndonje gje te vecante gjate kesaj dite. Edhe pse mund te beni ndonje fjale me njeri-tjetrin ato do jene pa rendesi. Do e ndieni se e doni shume ate qe keni ne krah. Beqaret mund te kene dashuri me shikim te pare. Pak nga pak ai person do zere nje vend mjaft te rendesishem ne jeten tuaj. Hyrja e parave do jete e mire, por edhe shpenzimet do rriten. Kujdes!


Nuk ka mundesi do filloj te besoj :p
 
Top