Hiet bjondi nga sop

Adi_el

Founder
17:07] <&BjOnDi> O Rrot Kari
[17:07] <&BjOnDi> Mos Me Caj Trapin Mu
[17:07] <&BjOnDi> Te Jan Rrit Vesht Ty Mer
[17:08] <@BoBi> BjOnDi, lene mer ca e zgjat kot muhabetin
[17:08] <@BoBi> :(
[17:08] <&BjOnDi> O Pall
[17:08] <&BjOnDi> E Heq Vet
[17:08] <&BjOnDi> Acc
[17:08] <&BjOnDi> Un Mer
[17:08] <&BjOnDi> Se Se Rroj Karin
[17:08] <&BjOnDi> Rruj*
[17:08] <&BjOnDi> Pall


[17:08] -ChanServ- BjOnDi deleted from #Shqiperia access list.
[17:09] -ChanServ- BjOnDi deleted from #ndihme access list.
[17:09] -ChanServ- BjOnDi deleted from #stafi access list.
[17:09] -ChanServ- BjOnDi deleted from #SOp access list.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hiet bjondi nga sop

E para logset duhet ti modifikoje sepse ktu ka dhe femra, e dyta bani qe ishte vu e kishte nji motiv sepse ofendoi rend nje femer para se me heq banin do te kishe pyt i her pse esht vu jo me heq banin dhe mbasi e vura prap me bo kb mu ne main apo ngaqe je founder ti dhe nuk pyt njeri??? Dhe dicka tjeter jo ty qe deri dje me kerkoje + por asnjeriu nuk i jam ul, kshuqe ata qe te kan bo founder ty e kan menduar mire se dhe pak kohe do ngelesh ti dhe adminat ne chat ok xhaxi adi. ti ske me ndryshuar asnje her skuth ke qen dhe ashtu ke me ngel kaq kisha, rrespekt per ata ato qe me kan rrespektuar gjat ketyre viteve ne chat bye.
 

Adi_el

Founder
Titulli: Hiet bjondi nga sop

Sa per plus ishe ti qe me vinin njerez tjer me kerkonin aop per ty si jon cerriksi :) nejse ti ishe per tu hequr se nuk ishe per kete gje :) edhe si sop duhet te ishe qe nuk i kemi lejuar kick banet vetem ban ne nick name po ti njeher ne vit futeshe edhe mbase nuk je i vemendshem :)
 
Last edited:

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hiet bjondi nga sop

Sa per nji her ne vit un fola me Mafia qe per nje far kohe nuk do rrija shum on, U bona vite ne ket server dhe skam pas probleme me asnji dole ti me nji jave founder me me heq mu? Dhe mos me permend mua sesa aktiv kam qen sepse kohen qe un kam qen Aop-Sop ti rrije ne status nuk u fusje fare neper dhoma ;) Dhe dicka te fundit nese un isha bo per tu heq kishte shum menyra tjera jo me me bo kb mu flisje si njeri jo me kerku me u kap qe te me heqesh acc.
 
Last edited:

shkodrane_4_ever

Bjondja_Shkodrane
Titulli: Hiet bjondi nga sop

Bjondi normal qe do ta heqi re se i the pse i jep voice kur me shan mua. pastaj akoma se ke kuptu qe ky chat ka maru qe kur u ben keto fondera e e budalliqet e tyre ka ngel cat me 20 usera se asnej nuk futet me nga sjellja e ketyre.
 
Top