Hera e fundit qe u perlotet?

Jetmira

Antarë i Respektuar
Nuk kam qare ndonjehere per postime forumi:):)
Po te te fshijne fotot,vec ktu kam pa:D
Kshu eshte kur nuk u lepihesh stafisteve
 
Last edited:

Senseo

Have you ever!?
Nuk kam qare ndonjehere per postime forumi:):)
Po te te fshijne fotot,vec ktu kam pa:D
Kshu eshte kur nuk u lepihesh stafistev
Jetmira ne radh te pare me ngadal me kto komentet se o mjes na lej tpim kafen rehat. Sa per fshirjen e fotos prgj e more nga personi qe e ka fshire. Fjalorin te lutem kujdes :).
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Jetmira ne radh te pare me ngadal me kto komentet se o mjes na lej tpim kafen rehat. Sa per fshirjen e fotos prgj e more nga personi qe e ka fshire. Fjalorin te lutem kujdes :).
Cfare pergjigje?
Si fshihet fotoja pa njoftime,pa u lajmeru:):)
Epo nuk do ndalem derisa ai tmarre ndeshkim:D
Po te jem une stafiste,me kthehen kundra te gjithe:)
 

Senseo

Have you ever!?
Cfare pergjigje?
Si fshihet fotoja pa njoftime,pa u lajmeru:):)
Epo nuk do ndalem derisa ai tmarre ndeshkim:D
Po te jem une stafiste,me kthehen kundra te gjithe:)
Une do perlotem nga gezimi nese ti i bashkohesh stafit. Bujrum :).
 

Senseo

Have you ever!?
Nuk preferoj te futem ne staf:):)
Aq me pak kur fusni lloj-lloj
Ok. Mos ti prishim rrjedhen edhe temave te tjera me kte diskutim kur egziston nje teme ku ankesat meren parasysh. :)
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Eh, kur e ndjeva veten te dobet qe smund te beja me dot asgje ne ate drejtim . Nuk besoj se me do ta beje te njejten gje per dikend tjeter 😏
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Para disa ditesh kur rastesisht gjeta nje fletore te vjeter,qe une mendoja se e kisha hedhur.
Sapo hapa fletoren dhe lexova nje emer,me rreshqiten lotet nga syri i djathte.
 
Top