Happy Birthday Dorina :)

Ledia

https://youtu.be/FQfVLIAdxs0
Screenshot_20190724-090338_Facebook.jpg
Shumme urimme per shoqen me te mire qe egziston. Shpresoj qe kjo ditelindje te jete nje nga me te bukurat per ty ashtu siq e meriton, por jo vetem kaq, te gjitha ditet qofshin te lumtura per ty.. Shumme urime zemer.. Edhe 100 te tjeraa.Happy birthday ❤. te du shumeee
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Dorina urimet me te mira dhe te sinqerta!
Kalofsh bukur sot dhe cdo dite qe pason!!!
 
Top