Gol, asist dhe “lojtari i ndeshjes”, Grezda jeton ëndrrën me Rejnxhërsin.

Delirium

Lugdunum
Dy ditë më parë deklaroi se do i shfrytëzonte në mënyrën më të mirë të mundshme mundësitë që do i jepeshin dhe Grezda e ka mbajtur premtimin e tij.

Grezda1.jpg

Lojtari i Kombëtares shqiptare ka luajtur për 90 minuta me skuadrën e Rejnxhërsit dhe ka arritur që të tundë dy herë rrjetën e kundërshtarëve të Madhëruellit. Por lojtari nuk ishte vetëm protagonist me gol, por edhe asistoi golin e katërt të shënuar nga shoku i tij i ekipit Midleton.

Dhe kjo paraqitje e mirë e Grezdës është vlerësuar pasi në fund të lojës ai u shpall dhe “njeriu i ndeshjes”
 

Aver

VIP
Lojtar i kompletun qe do ta mbart barren kryesore te kombetares per 10 vitet e ardhshme.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ta shofim megjithate Rejnxhersi nuk eshte ekip edhe aq.
 

Delirium

Lugdunum
Eros eshte lojtar fantastik . Stiven Gerard ne nje te ardhme te afert mund te jete ne krye te pankines se Liverpool , keshtu qe une mendoj se Grezda mund ti bashkohet Shaqirit dhe Co ! :)
 
Top