Gezuar Monique!

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Me e sinqerte nje e vertete e hidhur , se nje genjeshter e bukur . Mos i hyj fare zgjuarsise, se ju ka dalur per hundesh tashme. loool
me ngel zgjuarsia ne dore tende per vleresim, mjere zgjuarsia !!!!!
Nejse se anjshtani e tha mire dhe njerez me kapacitetin tend kishte parasysh kur doli ne ate konkluzion....

2 gjera s'kane limit...Universi dhe Budallalliku...per te paren sjam edhe aq i sigurt lol
 

Zana1

Braveheart
Te njenten gje them edhe une... me ngelur zgjuarsia ne doren tende & te tufes... do ishim katandisur me keq se k'to lulet e tua. looool
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
inati e xhelozia skane te sosur....


Ja dhe nje tufe sot...lol meqe ditelindja ime vazhdon ende :p

Untitled.jpg
 

Zana1

Braveheart
Inat dhe xhelozi per c'fare ? se ke ditelindjen e po rritesh...Dicka qe nuk eshte ne doren tende, gjithsesi. loool

K'to sot pak me te mira ( duhet te ti kete sollur ndonje forumist : D ) se ato me shporta me te qorruar syte... por sic thashe ato nga afer ta dijne shijen me mire, se tufa virtuale : )

PS... Inati eshte i qarte tek ti, qe po na mbush mendjen me k'to tufa lulesh. loool
 
Last edited:

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
hahahaha ashtu ashtu mi solli Rildi keto..mos u be xheloze aman lol
 

Zana1

Braveheart
Nuk po behem hic xheloze... Rildi eshte gentleman : D

Ama po me vjen pak keq... per ate doren tende te lodhur. Ligji i natyres , take it easy. loool
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Nuk po behem hic xheloze... Rildi eshte gentleman : D

Ama po me vjen pak keq... per ate doren tende te lodhur. Ligji i natyres , take it easy. loool
Dora ime e lodhur?? jo mi Zana se i kuroj duret , mos me ngaterro me veten he xhan , njehere ne muaj shkoj i bej sherbim, rri e qete e mos u merakos se nga stresi per mua te shpifet ndonje semundje e keqe ....aman se sdua te ndihem pergjegjese per shendetin tend....
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Mon dua dhe une nje tufe me lule dielliii :)
 

Zana1

Braveheart
Kuroji sa te duash moj grua... koha ben te sajen, pastaj fotua flet vete... nuk ka nevoje te egzagjerosh ti. looool

Ps... Kur te me kapin mallkimet e tua, rri e qete.. se do te te njoftoj. : D
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Moni,mos i mbaje te gjitha vete lulet..jepi nje tuf Zanes,se po i dalin syte kur i sheh :p
Ku ja pe syte mo aman lol.....me ate surrat qe e mcef ajo , kushedi si e ka si bytha kazonit qe zishin rrobat i here i kohe nonat e shkreta....dont you think abis? :p
 

Zana1

Braveheart
I shikon edhe ai, kshu si puna e jote ... ne ate boten e tij te mbyllur : D

Ps... Te tuat i kemi pare ama : D
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Ta kam thënë bashkë me simpatinë ndaj të gjatit i ke mar dhe veset.Gënjeshtare.
bobobo sa rende qe je ...tipike e njerezve me komplekse ku as shakane se kuptojne ....

Nejse , ashtu jam genjeshtare , ndihesh me i qete tani?

Aman se na duheni edhe pse njerez kot , si ti si ajo siamezia jote...per hir te forumit :p
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Moni akoma po feston moj? :)

Ta paskan shemtuar temen ca smirushe dhe vrerushe keshtu qe merr shtupen e hidhi ne plehra.....

Gezuar edhe njehere dhe te shtune zjarr tek veni...;)
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Moni akoma po feston moj? :)

Ta paskan shemtuar temen ca smirushe dhe vrerushe keshtu qe merr shtupen e hidhi ne plehra.....

Gezuar edhe njehere dhe te shtune zjarr tek veni...;)
E o mire se edhe pse kam ditelindjen , jam zemermire une .....ia bej me deshire nje dhurate te tille....dashte zoti edhe i shkarkojne te gjitha energjite negative aty

 

Zana1

Braveheart
Ruaje kur te kem ditelindjen ... Dicka qe nuk ke per ta pasur kurre nderin . : D

Gjer atehere , ta gezosh : D
 
Top