Fundi i botes!!!

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Fundi i botes!!!

korado e ke fjalen per token ,apo per njerezimin ose gjith universin ?
 

korado

President
Titulli: Fundi i botes!!!

Flas per Token se universi nuk ka per ta perjetuar ndonjehere fjalen "FUND".
 

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Fundi i botes!!!

Never say never! Edhe toka mund te mos kete nje fund apo vete njerezimi.
Universi mund te kete qene nje pike ,qe me pas u zgjerua ,dhe mund te vazhdoje ne cikle dhe kjo u jep fund shume gjerave .

Nuk e mendoj dot nje fund te Tokes , dhe as dua ta mendoj. Sepse e di se sdo ndodhe ashtu sic e mendoj , lol !
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Fundi i botes!!!

Flas per Token se universi nuk ka per ta perjetuar ndonjehere fjalen "FUND".
Me fal, ekziston ndonje fakt/argument qe e mbeshtet kete :)?
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Titulli: Fundi i botes!!!

do vdesim si i bohet mer jahu ncncncn
 

korado

President
Titulli: Fundi i botes!!!

Me fal, ekziston ndonje fakt/argument qe e mbeshtet kete ?
Sepse universi eshte ne ekspansion dhe ne zgjerim e siper.Ne universi lindin dhe vdesin me miliarda "JETE" ne sekonde,ndersa ai vetem zgjerohet...................
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fundi i botes!!!

e i nderuar duke u nisur qe qdo krijes ee ka fillimin zhvillimin e pastaj fundin edhe ky univers do ta kete te njetin fat
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Fundi i botes!!!

fund jo por shkaterrim po, duke ditur qe toka perbehet nga 1/3 ta uje eshte llogjike qe rrezikon permbytje te medhaja dhe mbase ky do jete shkaku kryesor.....

Gjithashtu tani kohet e fundit eshte goxha alarmante dhe shqetesues, fakti qe shume punime po kerkohen / behen lart ne planete te tjera qe rrezikon ndonje shperthim te madh......
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Fundi i botes!!!

fundi i njerezimit po

sidoqofte, nuk besoj se do ndodhe dicka kaq madhore deri ne 50 vitet e ardhshme

sa per me vone, se imagjinoj dot..
 

KENT

Anëtar i ri
Pe: Fundi i botes!!!

C'do fillim eka nje fund...! Une besoj qe nje dite do ti vi fundi planetit "TOKE" kur? se di se kur, por nje koh te larget ndoshta me shekuj.
nje pjese e kesaj shkatrrimi eshte dhe njerzimi qe po ndikon shum keq ne dryshimin e motit ne planetin "TOKE".Por nje gje e theme me bindje sa do qe
shkencetaret te parashikojne se kur do vi fundi planetit "TOKE" vetem zoti qe na krijuar edi se kur dhe cfar do te ndodhi.
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Fundi i botes!!!

Kur mendoj,se njerezit,bimet,kafshet, gjithcka vdes.... them dhe botes do i vije fundi nje dite
Kur mendoj se dhe pse njerezit vdesin- te tjere lindin,me bimet e me kafshet po ashtu....atehere dhe bota do njohe transformim tjeter
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fundi i botes!!!

Fundi botes....? Sot .... Night out me pije te lengshme dhe te gaZta...
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fundi i botes!!!

Paç i shpetuam 21 dhjetorit, tani edhe funde te tjera na duhen heyy!!
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Fundi i botes!!!

po qe nje dite do te vij, do te vij thuaj, po pse te na mundoj kaq shume me e gjet kur?!? :p ... Kur ta ket vendos i madhi ZOt ka me ardh, dhe ate dite s'shpeton dot askush askend Loverman ;)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Titulli: Fundi i botes!!!

Fundi botes po ndodh dite per dite, pak nga pak. S'pres ndonje fund bote tjeter.
 
Top