• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

"Flamuri si e vetmja shpresë për nesër"

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
ate qe kemi pa tregojme.. ti thjesht pate kenaqesine te plotesosh ... aty te dhemb dhe prandaj e kujtove.. lol mgjth nje figure karizmatike si Sala e do PD ne keto dite te erreta.. lol
Karizmatike? lol
Sugjeroj te marri edhe qytetarin digital ...ndryshe nuk pranohet lol
 

Tiku

Leri Minat...
Staff member
Karizmatike? lol
Sugjeroj te marri edhe qytetarin digital ...ndryshe nuk pranohet lol
Keshtu eshte kur tallni trapin me qytetarin digital et Sales, dhe ai i shkreti per solidarizem i poston pa filtra per te goditur qafirat... lol
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Keshtu eshte kur tallni trapin me qytetarin digital et Sales, dhe ai i shkreti per solidarizem i poston pa filtra per te goditur qafirat... lol
Une se kam nenvlersuar kurre sidomos tek denoncimet e marr shume po shumw seriozisht
 

Tiku

Leri Minat...
Staff member
Une se kam nenvlersuar kurre sidomos tek denoncimet e marr shume po shumw seriozisht
Do i dergoj nje email e do i them moni eshte pagu nga rama qe te na thartoje trute ne forum, plus qi ka mbjell nje rrenje trendeline tek vazoja ne ballkon. ;) lol

Ka per te te be per nje lek .lol
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Do i dergoj nje email e do i them moni eshte pagu nga rama qe te na thartoje trute ne forum, plus qi ka mbjell nje rrenje trendeline tek vazoja ne ballkon. ;) lol

Ka per te te be per nje lek .lol
Moni thuj jo A.... per kusurin mendon vete shto mill e shti uje lol
 
Top