Fitoni Cmime Fantastike

fshatari

Anetar
Titulli: Fitoni Cmime Fantastike

gjithashtu edhe ty ftea me suksese te ka ardhur tash ju luse te gjithe cka jeni te pranuar ju tash te beni invite shoket-shoqet e forumit pasi nuk mundem te gjithe vete ti beje
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Fitoni Cmime Fantastike

Bunny Flm ;)
 

Alchohole

Moderator!
Titulli: Fitoni Cmime Fantastike

Hera tjera mos u perziej ne pune te te tjereve.Mos i fut hundet aty ku ste takon shikoj punet tua.Ky e nisi kete gje keshtuqe ste takon ty qe ta vazhdoj po ai qe e nisi.
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Fitoni Cmime Fantastike

dikush mundesisht nje ftese ne m3.t1@hotmail.com
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Fitoni Cmime Fantastike

dikush mundesisht nje ftese ne m3.t1@hotmail.com
Jo dikush duhet ta beje lepuri .
Sepse ai ka temen, kshu qe asnje mos te dergoje ftesa ,dhe po patet mundesi ,per te mos pasur rremuje, kerkojini hapesit te temes ne e_mail tju beje ftesen , romeo ma dergo dhe mua 1 ne msn time ate qe ke dhe ti ok klm .
 

LePuRuShI

Stafi Teknik
Titulli: Fitoni Cmime Fantastike

Ok cuna ftesat u derguan. Do beni mire mos te veni emailin ketu. Ose dergoni PM ne forum ose tek emaili ime.

Flm
 
Top