Finalja 2017: Juventus - Real Madrid

Finalja 2017: Juventus - Real Madrid


  • Totali i votuesve
    8
  • Poll closed .

Didi

C'est la vie.
Staff member
Heuuuu, ore skeni turp ju, ta mendoni njëherë pale ta thoni.
اështë kjo dhunëëëëëëëë.

Këtej nga Vlorraaa, ka plotë kopaçe! Për të tre juve (bashkë dhe Abis që vë like!)
 

Vvetoni

Anëtar
Shpresoj të fitoj futbolli, të fitoj Kosova.
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
vetem kunder juves..... :)
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Ore Abis, ti sikur ishe Milanist?? Apo nderrove ekipe meqe po fiton Juventusi. Ncnc
 

Marla

VIP
Kam idene qe trofene do e fitoje Juvja dhe pse jam me Realin
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Heuuuu, ore skeni turp ju, ta mendoni njëherë pale ta thoni.
اështë kjo dhunëëëëëëëë.

Këtej nga Vlorraaa, ka plotë kopaçe! Për të tre juve (bashkë dhe Abis që vë like!)
I njoh kopacet e vlores

Vetem r.madridin u sheh syri :p
 

Aver

VIP
Gishtat kryq per Juven... edhe pse s'do ta kete aspak te lehte.
 

legjenda

Anëtar i Nderuar
Drejtuesit e Juventusit janë afër që ta transferojnë portierin polak, Wojciech Szczesny

Gianluigi Buffon, kapiteni i Juventusit, është në prag të pensionimit. Kjo ka shturë drejtuesit e kampionit të Italisë që ta gjejnë pasardhësin e italianit.

Sipas mediave në Itali, drejtuesit e Juventusit janë afër që ta transferojnë portierin polak, Wojciech Szczesny.

Reprezentuesi i Polonisë, i cili për dy sezone ka qenë i huazuar te Roma, është nën kontratë me Arsenalin.

Thuhet se Juventusi i ka ofruar Arsenalit 16 milionë euro për Szczesnyn, kurse këtij të fundit i ka ofruar një pagë prej 4 milionë euro në sezon.

Përveç Juventusit, ish portierin e Legia Warsaws kërkohet edhe nga Milan e Napoli.


Lexo të radhës
Himni i L.K është i njohur për të gjithë, por a e dini çfarë thotë teksti i tij?Kardif: Finalja Juventus – Real Madrid nën masa të shtuara të sigurisëCapello: Juventus – Real Madrid, ky ekip dua ta fitojë Ligën e KampionëveFJALث KYاEGIANLUIGI BUFFONPORTIERIJUVENTUS
 
Top