Finalja 2017: Juventus - Real Madrid

Finalja 2017: Juventus - Real Madrid


  • Totali i votuesve
    8
  • Poll closed .

MasteR

I'm offline
Juventusi sepse seshte Milani qe ta ndale :D
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Sa inat me erdhi qe shenuan gol. Ai Higuain ne vend te nisej me vrap per ti dal perball, rri atje ne vend :(
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
A u kënaqët? :p
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Finalja 2017: Juventus - Real Madrid

Finalja luhet ne 3 Qershor 2017
Kush mendon se e fiton Ligen e Kampioneve, Juventus apo Real Madrid?
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Do kenaqemi me shume kur te dali kampione (Juventus) :)
Ate dua edhe une, gjithmone shkojme ne finale edhe humbim. :D

Me realin kete e kam pak frike, gjithmone e mundim por kesaj here nuk e di, pavaresisht se ne mbrojte jemi me te mire.
 

Delirium

Lugdunum
Me vjen keq per te gjithe Juventinet por champions league e fiton Reali :) :D
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Për inat të Averit do bëj tifo për Realin!
 
Une jam interist i lindur, ex Boys San dhe Sturm und Drang.
Realin se kam qejf, aq me pak kristinen.
Por.....
Nuk do doja kurre ta marri Juve Championsin si interist qe jam.
Po mbyll hunden me dore dhe po them e fiton Reali.
 
Top