filma

netflix

Anëtar i ri
Pershendetje,

Filma francez te titruar ne shqip ka koh qe po kerkoj ne internet po nuk po mund te gjej, me ndihmoni dot ndokush nga ju!?

Faleminderit.
 

WxP

.
Titulli: filma

Pershendetje, me aq sa di une... Pasi i shkarko filmat programi qe perdoret zakonisht VLC i ndro gjuhen filmit gjithmone nese filmi i shkarkuar e mbart gjuhen qe zakonisht gjuha Anglisht dhe Frengjisht filmat i kan te mbartur... Do ta kontaktoj Administratorin shpresoj qe ai te thote me shume per problemin tend.
 
Top