Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Preeeesim ne per te 40-at s’ka gjë...hall për tu heq o e ky :p
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
E dun 3+ qe ne pjese te pare kto 40 vjecaret o @Mogli
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Kur femra shkon te 40 ben dhe shijon seks
Pse perpara te 40-ave e ben seksin me zor? :lol:
Te qenurit seksi dhe te berit seks jane 2 gjera te ndryshme gjithsesi.
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Nuk e ben me zor..... po sdi ta shijoje.......

Trust me :)
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Pse ban sikur ke ba sondazh te 3 miliard femrave dhe del ne ket konkluzion
Me te degjome e kisha mogli
Para pak kohesh e provova vete......
Vullkan bir vullkan
Dhe eshte e vertete ajo shprehja qe macja plake
Minjte e rij i ka qejf
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Nuk ishte kundershtim ishte pytje mor shpifs......masanej ky e ban fakt te krym kur thot trust me
Ate se ca bej une ca sbej une..... ste takon ty te ne gjykosh
Ka nji diference te madhe midis viçit qumeshtor dhe demit :)
 

lovely

Anëtar i ri
Bon ton
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Sa hap galopant qe paske mi Iva.. lol lol
 
  • Haha
Reactions: iva

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Po cte kaloj gjithe ate siklet o Tik xhani,ju spo thoni si ,qysh tek,spo merret vesh gjith ky mister:p:D
Ore un e kam marr vesh po se tregoj se i bie lezeti dhe kurreshtja.. lol lol
 
  • Haha
Reactions: iva
Top