Fatmir Muja

Marla

VIP
Pe: Kafe Muhabet..

Kam une DJ Mitin ne fejsbuxh po i them te na quras me 1 kong
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Kafe Muhabet..

Ika une ..marla mos ma konsumo shume averin se ecdu per neser ne top forme...ndryshe pikellohem

Po boj big project ...te vesh fustan me rripa apo rripa me fustan?
 

Marla

VIP
Pe: Kafe Muhabet..

Mos vish rripa fare them une, nxirr noj cik sup pjesa tjeter e mbuluar qe ti besh kurioz robt.. ca ka aty ca ka Lool

E kshu kamarjer dhe 1 tjeter

 

Aver

VIP
Titulli: Kafe Muhabet..

Monique, mos ke merak. Do t'a dergoj Marlen ne shtepine e saj, ne menyre shoqerore ( :D )...dhe do te vazhdoj rrugen pa sherre...si djale besnik qe jam :D
 
Last edited:

Marla

VIP
Pe: Kafe Muhabet..

Ja ku ngelem vetem per vetem zoti dhaskal lol
 

Marla

VIP
Pe: Kafe Muhabet..

Hajd shkojme poshte shpise se Monit i gjujm me gura ke dritarja sa te zbresi lol
 

Aver

VIP
Titulli: Pe: Kafe Muhabet..

Hajd shkojme poshte shpise se Monit i gjujm me gura ke dritarja sa te zbresi lol
Jo se e ka babane gjuetar. Na fut naj koqe plumb vitheve.

Me mire po shkojme ne hotel, rehat me zotin :D
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Kafe Muhabet..

Pabesia sikur kishte shoqe femren....cne ti e ke bo shoqe :p
 

Aver

VIP
Titulli: Kafe Muhabet..

Une? :chh

Une isha ne shtepi, ne gjume! :pinok:
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Kafe Muhabet..

Mgjs

Kafe ka se jam si e rrafme
 

LoSsT

VIP
Pe: Kafe Muhabet..

Mjesi, kush esht ne banak...
 

LoSsT

VIP
Pe: Kafe Muhabet..

Ahh rruge te mbare ty, averi qenka akoma ne gjume me sa duket...
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Kafe Muhabet..

Aver :( maje mren ashtu mo men :p
 

Aver

VIP
Titulli: Kafe Muhabet..

Avash avash...se kafja ime kerkon pak kohe. Nuk eshte kafe dosido :p

Black-Print-Coffee-Cup-Main.jpg
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Kafe Muhabet..

Ti shoku me pantallona doku do na sjellesh i kafe apo te te versul Marlen lol
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Kafe Muhabet..


From Morena with Love
x Tulin

hahahahaha

Cit Soulina
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Pe: Kafe Muhabet..


From Morena with Love
x Tulin

hahahahaha

Cit Soulina

ahhahahahaha,I love you..:)))

flm shumeee kis tuli ty fort..:Nick,merre pa ardh Soulinaaaa :p se ta mori embelsiren
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Kafe Muhabet..

Haha Souli ka feste , nuk ha :p

Flm Tul :kis, sa te emblen te kammm :)
 
Top