Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kush do ma gjej nje link te msn 8.1 se dua ta shkarkoj se kam msn e vjeter ne kompjuter nga qe i bera formatim dhe e kam pa programet baze!
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kush do ma gjej nje link te msn 8.1 se dua ta shkarkoj se kam msn e vjeter ne kompjuter nga qe i bera formatim dhe e kam pa programet baze!
Shko tek faqja e microsoft, www.microsoft.com pasi kjo do te ishte me e sigura dhe shkruani messenger 8.1 apo ate lloj qe ju doni te shkarkoni dhe aty do te mund ta shkarkoni.

Nese nuk doni te beni kete atehere mund te shkosh tek google dhe shkruaj: download messenger 8.1 for (vista po i themi ne) dhe duhet qe te jape ndonje faqe nga ku mund ta besh kete.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kush do ma gjej nje link te msn 8.1 se dua ta shkarkoj se kam msn e vjeter ne kompjuter nga qe i bera formatim dhe e kam pa programet baze!
Ja ku e ke te ber Upload prej meje :D

1.Msn 8.1
2.Multi Msn (patch)
3.Plus Msn....

E ke ne nje Link:

Code:
[url=http://www.mediafire.com/download.php?duh2djgzguz]Msn Msg 8.1.zip[/url]
 
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kam kameren ''LifeCam VX-7000 '' por nuk kam programin qe ta instaloj,,,me gjen dot ndonje nga ju linkun e kesaj kameres!!

Ps.Ai qe e gjen meriton nje kiss!
 
Top