• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

N : Je shume seksi.
E : Puthe shume mire
V : Nuk je shume qesharak.
R : I çmendur
T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
I : Ke sy te bukur


Cte thuash me shume :p hahahaha
E paska thene te gjitha emri .

Do kem postuar tek kjo teme une vite me pare,por po pertoja me kliku me gjete hahahahahahaha.
 

Milanisti

Larguar
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

A:Je i çuditshem
B:Ti i pelqen njerezit
I : Ke sy te bukur
S : Bie leht ne dashuri.


I-se dhe B-se i ka ra ne te,dy tjerat jo :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

Je i çuditshem
Puthe shume mire
Ti e jeton jeten per qejf.
Je shume seksi.
Gjithmone i gatshem

PO po gati tu une lol
 
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

N : Je shume seksi.
E : Puthe shume mire
V : Nuk je shume qesharak.
R : I çmendur
T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
I : Ke sy te bukur


Cte thuash me shume :p hahahaha
E paska thene te gjitha emri .

Do kem postuar tek kjo teme une vite me pare,por po pertoja me kliku me gjete hahahahahahaha.
Po perdorni te pakten germat e emrit tuaj te vertet,ndoshta jo sipas rradhes meqe ruani pv por te ngaterruara... :p

Une e di qe o e cuditshme ,o e cmendur,o dic tjeter ....mu kujtua nje thenie e Ajnshtain me duket ku theshte: "Budallai qe e di se eshte budalla,eshte inteligjent" kshu disi e kjo puna ime lol ...fundja te gjithe e kemi cik "budallek" perbrenda nesh kush me shume kush me pak,rendesi ka qe e dime se kemi dhe e nxjerrim permes "inteligjences" sone shpesh:p lol
 

Aki

misfit
Titulli: Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

Po perdorni te pakten germat e emrit tuaj te vertet,ndoshta jo sipas rradhes meqe ruani pv por te ngaterruara... :p

Une e di qe o e cuditshme ,o e cmendur,o dic tjeter ....mu kujtua nje thenie e Ajnshtain me duket ku theshte: "Budallai qe e di se eshte budalla,eshte inteligjent" kshu disi e kjo puna ime lol ...fundja te gjithe e kemi cik "budallek" perbrenda nesh kush me shume kush me pak,rendesi ka qe e dime se kemi dhe e nxjerrim permes "inteligjences" sone shpesh:p lol

Ja ku e ke Nevin poshte i ka dale hakut, po ti derisa te lodhje gishtat te kritikoje tjeret e beje vete :p

Fundja pune e madhe dhe nese sperdorin te vetat, loje eshte, se apo mos jene te verteta ato qe kane thene :)

L : Te gjithe Te Duan
A : Je i çuditshem
U : Te pelqen te drejtosh.
R : I çmendur.
A : Je i çuditshem...

Kot nashi kjo..:p:p..e cuditshme,..nje ehre e thote robi,..jo dy here,..hahahahahahaha..
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

Po perdorni te pakten germat e emrit tuaj te vertet,ndoshta jo sipas rradhes meqe ruani pv por te ngaterruara... :p

Une e di qe o e cuditshme ,o e cmendur,o dic tjeter ....mu kujtua nje thenie e Ajnshtain me duket ku theshte: "Budallai qe e di se eshte budalla,eshte inteligjent" kshu disi e kjo puna ime lol ...fundja te gjithe e kemi cik "budallek" perbrenda nesh kush me shume kush me pak,rendesi ka qe e dime se kemi dhe e nxjerrim permes "inteligjences" sone shpesh:p lol
Une timin vura, pa renditje...ca do me shume nga jeta lol
 
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

Une timin vura, pa renditje...ca do me shume nga jeta lol
Sme doli llogaria e sakte e germave :p ,ke lene ndonje germe mangut qe e ke dy here ne emer si dy "A" psh duke e shkruar vetem njehere dhe e humba fillin fare lol ...edhe pse dicka kuptova por se di sa afer i kam rene ...!

Hahaha Aki nuk e kisha me te keq komentin gjithsesi,nje ngacmim vec per faktin te theksoj e njehere sesa e shpejte je ne kerkime pergjithesisht :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

Sme doli llogaria e sakte e germave :p ,ke lene ndonje germe mangut qe e ke dy here ne emer si dy "A" psh duke e shkruar vetem njehere dhe e humba fillin fare lol ...edhe pse dicka kuptova por se di sa afer i kam rene ...!

Hahaha Aki nuk e kisha me te keq komentin gjithsesi,nje ngacmim vec per faktin te theksoj e njehere sesa e shpejte je ne kerkime pergjithesisht :)
e mire leshoje tashi qe e kape se u lodhe lol

Po "A" perseritet twice :)
 

Aki

misfit
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

Sme doli llogaria e sakte e germave :p ,ke lene ndonje germe mangut qe e ke dy here ne emer si dy "A" psh duke e shkruar vetem njehere dhe e humba fillin fare lol ...edhe pse dicka kuptova por se di sa afer i kam rene ...!

Hahaha Aki nuk e kisha me te keq komentin gjithsesi,nje ngacmim vec per faktin te theksoj e njehere sesa e shpejte je ne kerkime pergjithesisht :)

i ke te muhabete chit-chat se thash mos e prishim temen, nese ke deshire ta kthej :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

Aki ma more fytyren virtuale tashi ahhahahahahaha,
As qe dija qe kam shkruar Laura :p
U me lot ..
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

Po perdorni te pakten germat e emrit tuaj te vertet,ndoshta jo sipas rradhes meqe ruani pv por te ngaterruara... :p

Une e di qe o e cuditshme ,o e cmendur,o dic tjeter ....mu kujtua nje thenie e Ajnshtain me duket ku theshte: "Budallai qe e di se eshte budalla,eshte inteligjent" kshu disi e kjo puna ime lol ...fundja te gjithe e kemi cik "budallek" perbrenda nesh kush me shume kush me pak,rendesi ka qe e dime se kemi dhe e nxjerrim permes "inteligjences" sone shpesh:p lol
Ja mi ku ke emrin tjeter me siper,e ka sjell Aki;
Lauren aty po st epelqej Nevertiti hahahahahaha :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

Si me paska shpetuar kjo loja mua, se une vdes per kto gjera, lol... qe sjan te verteta dhe qe nuk i besoj kjo nuk diskutohet, por per hir te shakase po e them cme doli:

Ke sy te bukur
Ke shume personalitet te mire
Te gjithe Te Duan
Je i çuditshem

shaka shaka po i kam me verte kto pika una:LOL uroj dmth
A Thua te jete keshtu??? :p
 

Legally_Sweet

Whiskey in a teacup
Staff member
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

E rëndësishme është që dikam me puth shum mirë :p
 

Ganiu

Anëtar i ri
G : Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne.
A : Je i çuditshem
N : Je shume seksi.
I : Ke sy te bukur
U : Te pelqen te drejtosh.

Kjo G me U qenka njesoj, por nuk prishin pune. E vetmja ajo qe medemek jam i cuditshem.
Syte i kam yll bote, ndersa seksi as e diskutoj.

Jo keq per tja bere qejfin vetes sot.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
A : Je i çuditshem
R : I çmendur.
T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
I : Ke sy te bukur
N : Je shume seksi.
 
Top