Do e nderronit Fene apo Kombesine?

Do e nderronit Fene apo Kombesine?

  • Do nderroja Kombesine per te ruajtur Fene

    Votat: 9 50.0%
  • Do nderroja Fene per te ruajtur Kombesine

    Votat: 9 50.0%

  • Totali i votuesve
    18

Soulmind

oNcE...
Me ofruan mundesine per nderrim nenshtetesie para 2 vitesh por JO. Jam e lumtur qe jam shqiptare dhe keshtu do vazhdoj. Ndonese femite iclinda jashte asnje moment s'u kam folur ne gjuhe te huaj.

Sa per fene, ka te beje me besimin e brendshem, udhezimin, sot e ke neser jo. S'ka nevoje as per dokumenta e as pashaporte.
Lus Zotin te me mbroje dhe te mos e nderroj KURRE fene qe kam!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
feja eshte si lumi qe rrjedh ..pa doganjer eshte shyqyr.
 
Top