Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Si ma merr kalane nga brenda shtriga hahahahahha

Xhan xhan Vajza :*
Hahahaha ti e di qe ata qe shkruajne nuk shohin njerezit siperfaqesisht...dhe sa mire qe kemi kete aftesi moni...i lexojme njerezit nga brenda...pa qene nevoja te perdorin fjalet...
Ndaj kete mendim kam patur qe ne fillim per ty...dhe kete do kem gjithmone...
Nen kacurrelat e kuqe...fshihet nje njeri me shume bote...e ndjeshme e forte...
 

NGU

HG
He heee po te ato rastet e vej kapakun tap:p

Ske cti thuash ksajt jo, miresi e tera🙃 @Senseo
Hajde rradha prap!:p Sa shpejte shkruni mi gra lol
 

Ledia

Anetare e Thjeshte
dhe pse najher keqkuptohemi mendimi im per @Senseo eshte i njejte. nje nga vajzat me te drejta ne gjykim ketu .vajze me shpirt te paster
 

Soulmind

oNcE...
S'e di. 'e njoh por nickname me 3 germat NGU me intrigon, sikur te nxit kureshtjen
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Souli, shpirte bardhe , lume kush e njehe e ka ne shoqeri,plote jete. ☺😙
 
Top