Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Per antarin siper , thoni disa fjale qe mendoni

Ne keni mllef , plasjani e hic dora terr mos jua bej :p
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Smart ass
Por kerkon shum nga njerzimi...gabim I madh ky...jo gjith I ben nje nene
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Djale me kembe ne toke,
I pashem
keqkuptohet lehte
Shakator atje ku ndjen se e kuptojne


Heres tjeter te tjera :p
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Capken kacak ferre por funny besdiset pse gjitha gocat e dun per vlla ...I pafat
Ne skedina :p
 

Belaa

Well-known member
Me i shkru tgjitha duhet nje shekull dhe ska fjal qe tja pershkruajn miresin qe ka ne shpirt le bukuria pastaj tja hajsh syckat ???? dudushi jem ????
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Buturoshe
Funny
Ate avatarin me bubulushen dua une :)
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Do thoja hyjnore pasi osht e kompletume ne gjithcka ka embelsi ka miresi ka humor di tflase nje nder dy personat e vetem nga virtualiteti qe do kisha knaqesi te ishin pjese e, shoqeris dhe reale :* @Belaa
@Moonlight harrova te shtoj qepare per ty
Klasim si femer gjeja qe kam me.pik.dobet ke femra e ti ke me bollek :)
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Kolleg i nderuar deri ne detaj :p
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Ehhh..
Te kjo qendron shprehja old but gold :p
 

Iva1

Well-known member
Mos degjo sec te thot bota kur mendja dhe zemra jote e di cben!
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Do them ca dhe seriozisht se u mbytem me karagjozlliqe

@Iva , i pershtatet cdo situate ,
shume e pjekur, e kujdesshme dhe batuta me karar...
Me pelqen kur e lexoj , me jep nje ndjesi relaksi dhe paqe...por edhe me ben te qesh kur fillon deliron :p
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
EDhe e kuqe edhe me men....ske ci shton ma shum ;)
 

Iva1

Well-known member
Do them ca dhe seriozisht se u mbytem me karagjozlliqe

@Iva , i pershtatet cdo situate ,
shume e pjekur, e kujdesshme dhe batuta me karar...
Me pelqen kur e lexoj , me jep nje ndjesi relaksi dhe paqe...por edhe me ben te qesh kur fillon deliron :p
Prit sek sa e ktheva kolegen me koke poshte?????.Kaq meee????
Ti je pene e arte,pa fryrje e pa lajka.Ama E prek pak dhe sarkazmen ,kur merzitesh me ironine?.Respekt✌
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Ajo perdoret per bjondet o lumadh :p

Ky pavaresisht se me "pickon" me kunja e di qe i ka te tera shaka

Cun flori, i bukur po, i mire po, i mhb po, i sherrit po...e cdo me shume nga jeta ?:p
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Nfakt duhet thuash cdo me shum nga fatimja jeta ka qen dashnorja plakut krytin ma ka bo fatimja
 
Top