• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dedikuar asaj...

ZHIGO

wish me well...
Dua te uleras dhe smundem...te ç’kallohem dhe te flas ato qe shpirti di te flas me mire...dua te kuptoj ate pse-ne edhe pse dua te bertas dhe te liroj nga kraharori cdo gje qe me brengos ti them te pirdhet... te zhduket...

Dua te qaj, dua te kendoj dhe kercej ne te njejten kohe me kengen qe me sjellin cdo kujtim tendin...

Dua te ulerass emrin tend te them pse nuk me besove... cmendon se mund te gjesh tek tjetri...e pse me hodhe poshte...un isha ai qe bashk te dy kercenim kengen tone te preferuar tek makina...shikonim njeri tjetrin dhe pa kuptuar hutoheshim dhe u dashuroheshim si dy adoleshent..

Kapeshim prej dore dhe...

shikonim njerin tjetrin ne sy gjate gjithe kohes...aq thell saqe arrinim te lexonim mendimet dhe te njihnim levizjen e rradhes...sa shum te njihja, me njihje.... te doja, me doje...

Kush te trazoj mendimet...ku dreqin boten preke , u meke... u qorrove...kush o shpirti im te genjeu qe jeta eshte njejte pa mua, kush?

Pse u deve me genjeshtren e pare qe tu dha...pse mendove qe me un nuk isha me ai

Pse valle duhet te degjoj te tjetet qe gabova...? Ku gabova...me thuaj...

...
 
Dua te uleras dhe smundem...te ç’kallohem dhe te flas ato qe shpirti di te flas me mire...dua te kuptoj ate pse-ne edhe pse dua te bertas dhe te liroj nga kraharori cdo gje qe me brengos ti them te pirdhet... te zhduket...

Dua te qaj, dua te kendoj dhe kercej ne te njejten kohe me kengen qe me sjellin cdo kujtim tendin...

Dua te ulerass emrin tend te them pse nuk me besove... cmendon se mund te gjesh tek tjetri...e pse me hodhe poshte...un isha ai qe bashk te dy kercenim kengen tone te preferuar tek makina...shikonim njeri tjetrin dhe pa kuptuar hutoheshim dhe u dashuroheshim si dy adoleshent..

Kapeshim prej dore dhe...

shikonim njerin tjetrin ne sy gjate gjithe kohes...aq thell saqe arrinim te lexonim mendimet dhe te njihnim levizjen e rradhes...sa shum te njihja, me njihje.... te doja, me doje...

Kush te trazoj mendimet...ku dreqin boten preke , u meke... u qorrove...kush o shpirti im te genjeu qe jeta eshte njejte pa mua, kush?

Pse u deve me genjeshtren e pare qe tu dha...pse mendove qe me un nuk isha me ai

Pse valle duhet te degjoj te tjetet qe gabova...? Ku gabova...me thuaj...

...
sepse kerkon pervoj sikur se ti
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Nganjehere jeta eshte e tille plot "pse" qe askush pergjigje sdo te dije te jap.
Lere veten te lire te ndjesh edhe dhimbjen ,mos e mbyt ate...
E vetem kur ajo dhimbje mos te te gervish me nen lekure , do kesh fituar edhe kete beteje!
Deri ath ... Asgje nuk kalon!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kush guxon me te thene ty qe ke gabu?! Drejtoji te soli, shoqja e banges :D

Kalon... cdo gje kalon ne kete jete dhe ti, une, ai, ajo, ata e dine sh mire :)
Shyqyr Zotit.
 
Top