Cili shtet do te kete me shum medalje

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
eh lere se ka akoma edicione te dali Usa
bene dhe Kinezet qej ne shtepine e tyre:)
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Ne deshira kemi shume por meritat i meritojne ata qe trregohen me te zotet ne kete profesjon po thme. une do kisha deshire qe te fitonte shqiperia. :p
 

loniks

loniks
Titulli: Cili shtet do te kete me shum medalje

Adin kush kome fitu KINAhttp://images.google.com/images?hl=en&source=hp&q=flamuri%20i%20kinies&rlz=1R2ADSA_enRS350&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
 

legjenda

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cili shtet do te kete me shum medalje

amerika per atletike gjithmon e para ka qen
 

legjenda

Anëtar i Nderuar
fifa e ka trego rezultat te mira per kosoven ne futball
 
Top