Cili shtet do te kete me shum medalje

Vvetoni

Veton Siriusi, ma i miri
Cili shtet mendoni se do te kete me shume medalje ne LO 2008 SHBA KINA RUSIA APO GJERMANIA mendimi im personal eshte se SHBA
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
1.USA
2.China
3.Russia
4.Australia
5.Japan
6.Germany
7.France
8.Italy
9.South Korea
10.Great Britain
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
une me bledin patem te drejt:p


1. Kina (51 tё arta, 21 tё argjendta, 28 tё bronzta)

2. SHBA (36, 38, 36)

3. Rusia (23, 28, 21)

4. Britania e Madhe (19, 13, 15)

5. Gjermania (16, 10, 15).
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
ishte e qart qe do e merte Kina... se sben kot ter ate spektakol ata
 

Gjermoni

Antar Internacional
Po Po po ene America mir doli jo keq sidomos sot qe fitoi dhe Kombetarja Basketbollit.
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
10 kile???????????? nuk ma merr mendja se ka njerez me kete peshe!!! se aq (10 kg) nuk i bejne as kockat.
 

Gjermoni

Antar Internacional
ahahahahha i moren qe mos i gzofshin e mos ja pafshin hajrin ishalla o zot sa i urrej
Po mir ato po ne qe dolem si mos ma keq ne olimpiad pa se ato e kan dyst
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
po cke qe i urren kaq kinot?


gjarpersha ishte nje lloj te shprehuri...skan 10 kg:)
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
nuk mendoj se duhet me i pas inat apo te shkojme deri ne ate pike saqe ti urrejme kjo eshte merita e tyre mendoj e qe duhet vlersuar deri diku pero.
 

Gjermoni

Antar Internacional
Se di goca qe mu me pelqen te ironizoj ose te flas me terma qesharak po aq dhe diskriminues . Gjithesesi me erdhi icik keq qe sdoli e para U.S.A :(
 
Top