Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Cicat kur jane ne forme pjepri... lol

Jam sinqerisht I sinqerte..:) lol
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Domethene silikoni, sic e kam permendur une me siper.
Jo me jo ato origjinalet por vec ne ate forme.. shifi ne YouTube ore google. Origjinal I sheh ne redtube.:)
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Po shyqyr qe u pergjigjet njehere seriozisht.
 

Xhelozi

Just Smile !
Sipas femrez ndihez dhe mashkulli
Po ndez me teper kombinimi i gjoksit me bythet...
 
Last edited:

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Ehh kane ardhur kohe te veshtira per femrat thuaj. Imagjino te te shohi mashkulli pjese pjese, melçine e ke te mire, por shpretka s'te bën :p
 
Top