Ciftet e javes

The-Cook

Active member

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
  • Disslike
Reactions: NGU

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
  • Wow
Reactions: NGU

Imp4cT

Not Serious Member
@NGU edito postimin e me kthe leket e kepuceve mrapsh. Ciftezimi i djeshem u prish pa u bo akoma gjysma e javes, e kapa ne flagrance me i tjeter. Me zuni mallkimi i Vajza, ma dhine pulat kismetin.
Deri te henen tjeter dua te rri vetem qe te mbledh veten nga kjo traume. Flm!
 

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
@NGU edito postimin e me kthe leket e kepuceve mrapsh. Ciftezimi i djeshem u prish pa u bo akoma gjysma e javes, e kapa ne flagrance me i tjeter. Me zuni mallkimi i Vajza, ma dhine pulat kismetin.
Deri te henen tjeter dua te rri vetem qe te mbledh veten nga kjo traume. Flm!
Hahahaha me fal @Imp4cT , e kam zemrën e dobët që ja bofsha.....!
Ne femrat paskemi lind me vujt :LOL:
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Nje shoku I’m pyet..:p429C73D9-42C8-4D40-8DCD-97EACFA69AA2.jpeg
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
  • Haha
Reactions: NGU
Top