Cfare po beni ne keto momente?

Aver

VIP
Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

Po e filloj une...

Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. lol
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Tema u rihap.

Na falni ju qe kishit komentuar, e ua lash gjysem. :p
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Po lexoj neper forum
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
S'po di ke te rendis me perpara ne lidhje se cfare po bej, por po filloj te bej gjera te dobishme.. :p :p
 
Top