Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aver

VIP
Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

Po e filloj une...

Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Tema i rihap.

Po degjoj muzike.
Kam pi kafe vone ne darke,nje zot e di kur do trokase gjumi tek une sonte.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Po behem gati te fle
 

Vvetoni

Anëtar
Shyqyr more ma në fund bëra shakara që u kuptuan edhe nga vëllezërit e motrat tona në Shqipëri.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Po pres gjumin e te bojme i dore mhb.....po sdi ka ka hup rrugen
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Po shoh per te blere dicka on line
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top