Cfare na ben te deshirojme/dashurojme dike....?

Jetmira

Mbyllur
Ndoshta kam shije te cuditshme per sa i perket meshkujve.
Me josh mendja e tij.
Kur ai flet,un e lej telefonin dhe fokusohem me sy e me shpirt tek ai.
Budallalleku i tij.
Me cmendin sjelljet tij prej bebushi.
Ne momentin qe ti acarohesh,ai qesh apo flet si femije,e ty te kap e qeshura.
Frika.
Ai ka shume frike sidomos erresiren.
Une e di qe e tmerron erresira,dhe nuk i le asnje cop vend.
Mirpo detyrohem ta duroj siper vetes:p:p.
Nuk mund ta shpjegoj bukur-bukur,por ai zbuti akullin.
Prania e tij me ben te jetoj.
Uroj qe kjo ndjenje mos te mbaroje kurre.
 

Ketrush

Anëtar i ri
Ndoshta kam shije te cuditshme per sa i perket meshkujve.
Me josh mendja e tij.
Kur ai flet,un e lej telefonin dhe fokusohem me sy e me shpirt tek ai.
Budallalleku i tij.
Me cmendin sjelljet tij prej bebushi.
Ne momentin qe ti acarohesh,ai qesh apo flet si femije,e ty te kap e qeshura.
Frika.
Ai ka shume frike sidomos erresiren.
Une e di qe e tmerron erresira,dhe nuk i le asnje cop vend.
Mirpo detyrohem ta duroj siper vetes:p:p.
Nuk mund ta shpjegoj bukur-bukur,por ai zbuti akullin.
Prania e tij me ben te jetoj.
Uroj qe kjo ndjenje mos te mbaroje kurre.
:unsure::unsure::unsure:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Ndoshta kam shije te cuditshme per sa i perket meshkujve.
Me josh mendja e tij.
Kur ai flet,un e lej telefonin dhe fokusohem me sy e me shpirt tek ai.
Budallalleku i tij.
Me cmendin sjelljet tij prej bebushi.
Ne momentin qe ti acarohesh,ai qesh apo flet si femije,e ty te kap e qeshura.
Frika.
Ai ka shume frike sidomos erresiren.
Une e di qe e tmerron erresira,dhe nuk i le asnje cop vend.
Mirpo detyrohem ta duroj siper vetes:p:p.
Nuk mund ta shpjegoj bukur-bukur,por ai zbuti akullin.
Prania e tij me ben te jetoj.
Uroj qe kjo ndjenje mos te mbaroje kurre.
Ti ke nje spontanitet ndjene qe te buron ne brendesi voglushe. Ruaje me fanatizem dhe kujdes ke lejon afrer vetes ta shijoje ate.
Pak meshkuj dine te vlersojne drejt femra te tilla. :*
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Kete dashurine e kam lene ne nje ane,por qe me terheq te femra esht fiziku.
Shala e bardh e parja e kuqe thonin t'moçmit i'a prishin mendjen burrit. :p
 

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Duhet te te zaptoj trurin, po te hyri brenda ne tru, fillon dhe budallallepsesh pastaj lol
Menyren se si, se di :p
 
Top