Cfarë të pëlqen te vetja?

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Cfarë të pëlqen te vetja?

Kam dëgjuar më shpesh komplimente për sytë, por dhe për elegancën. Nuk mund të them diçka për veten.
 

Analistja

Anëtar i ri
Me pelqejne dhembet dhe kembet. AAAA kto i kam veretet te bukura.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Gjakftohtesine :D (se dua shume te nxehem e te inatosem).....shijen ne te veshur :)

Floket, duart, thonjte, vithet, gjoksin (pa silikon akoma:lol)...fytyren ne kompleks e kam te kendshme :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Vendosmeria dhe kembengulja !!!!!! Kur isha shtate vjec, ftova komshiken e vogel Fjollen te luanim kukafshehtas pas gardhit:dance::dance:. Ajo refuzoi :espuls:. Sa kam qare ate dite sa kam qare:qaj::qaj::qaj:
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Te marra veç e veç nuk me pelqen asgje...Por te bera bashke me pelqen gjithçka.
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
karakteri im i cmendur,i pamundur....vetem ca modifikime do i beja se ne pergjithsi e me pelqen kshu sic esht....fizikisht me pelqen pjesa e syve dhe vetullat...edhe floket si kam keq......
 

eldi

trafikante
sportiviteti ne veshje dhe ne tip (jo e ndrydhur)
 

Adrenalina

GoC TiR0né
boh... s'kam asigjo speciale por dhe e shemtut s'jom... karakteri qe kam me pelqen... por nganjeher mendoj se jam dhe shume e ashper...

Ne totalitet jam me shume se OK
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
...me pelqejn te vetja floket :$ :p hahah
 
Last edited:
Vendosmeria , krenaria
 

vitk

Anëtar i Respektuar
po te ishte tema cfare sju pelqen do filloja listen
per kete nuk gje per te thene
 

princesha

Warrior Princess
Karakteri im, buzeqeshja, ehhh etj...
 

baby-angel

Thpilt
Njerezit shpesh thone : sa keq kjo, sa keq ajo, sikur te isha kshu apo sikur te isha ashtu..por po ta mendosh pak me thelle, per sa kohe ste mungon asgje duhet te jesh njeriu me i lumtur, e jo te kujtohesh me vone me keqardhje se sa i lumtur mund te ishe dikur me te drejte e sa fatkeq je tani ndoshta me te drejte..Prandaj une them shyqyr kam gjithcka do doja te kisha dhe ndihem mire me keto qe kam dhe ate qe jam..:)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Asgje dhe gjithcka.
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Shkurte - Gjethqka :dance::dance:
 
Top