Cfarë kërkoj unë nga Qeveria ime?

Levina

L.E.V.I.N.A
Ka njerez qe duan qe qeveria te detyroje çdonjeri per pune, te shtrengoje dhe te denoje ate qe spunon, te tjere njerez duan qe qeveria te rregulloje jeten e cdo dite, te mbroje, te paguaje, te ndaloje e te shtyje cdo gje...etj etj

Une do kerkoja vetem dicka, qeveria ime te pergatiste dhe te zbatonte ligjet, ky eshte sherbimi me I madh qe mund te beje per mua dhe per shume te tjere
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Mungojne 149 dite,1 ore e 40 minuta per Krishlindje.
Dhe une dua fishekzjarre te bukura :)
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Te legalizoje plazhet nudiste dhe shtepite publike... u meru populli tek liqenj artificial tu pergju ciftet...:)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dua qeveri me njerez real, jo qeveri kukell.
 

ZHIGO

wish me well...
Politika atje nk ndryshon me kete ketu, perderisa politikanet e mendojne si biznesmen veten dhe si biznes postin qe kan dhe jo ti sherbejne popullit.

Por ne gjithe keto vite populli si atje e si ketu nuk ndryshon. Para pelqen ta haj sa krahu gjithmon e te kenaqet me nje kore buk.
 
Top