Call dhe 100!! :)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Ej Call para dy vjetesh,kur mora vesh qe ditelinda jote ne fund faqes dilte me 1 Prill,thash me vete;-te jete genjeshter?!

Pastaj vertetuam qe jo!
Por Call kishte lindur ne nje dite pranvere,saktesisht data; 1 Prill , hahahaha,pertej shakas i nderuar.

Te uroj nga zemra dhe 100 pranvera te lumtura,te mbushura me dashuri dhe lumturi!
Marrsh nga kjo jete,ne cdo sekond tendin ate qe zemra jote deshiron!

Urime dhe 100!

Me respekt Neve! :)
 
Ahahah me siguri Nev po ben ndonje farse :p

Urime Call,edhe 100 te lumtura!

Genjeshter apo jo c'shpirt ka nje urim fundja! :D
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Call o kokrra e mashtruesit ca thu ti Neveeee
mos i uro 100 se boll eshte plak maj :p
 

jana80

Super Moderator
Staff member
u befsh 100 vjec call !
 
Top