Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluarGrupi terrorist Boko Haram ka lëshuar një kërcënim të ri për presidentin e sapo zgjedhur të SHBA-ve, Donald Trump. “Lufta sapo ka nisur dhe aleatët e ISIS-it nuk do ta ndërpresin xhihadin”.

Lideri i organizatës terroriste në Nigeri, Abubakar Shekau, në një mesazh video i ka kërkuar grupeve islamike ekstremiste të mos ndikohen nga kërcënimet e miliarderit republikan: “Do të qëndrojmë të palëkundur në besimin tonë dhe nuk do të ndalemi asnjëherë”.
g.shqip
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar

Kush??? :hihi::hihi:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar

hahahahahah Tramp keta ka me i rregulluar mire, si minjet ka me i shfaros .
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar

Keta jan pjesa teatrale e teatrit te mall boteror,,,e bukura eshte se sot presidente kemi nje showman ..o zot cdo na shohin syt!!!
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar

Diku lexova qe kta te isis "padashje" kishin fillu me i ra njoni tjetrit
Mjere ato jete qe iken per pushtetin e ketyre!
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar

Kush??? :hihi::hihi:
Kush I rrejti kta tshkret
kujt I rrehet menja se munet me mprek
ne jemi plot 30 vet
 
Top