Besoni ne Zot apo Jo!

Besoni ne Zot apo Jo!


  • Totali i votuesve
    139

Hera

Moderatorë
Staff member
E pafe eshte qe nuk beson ne fe , por ne zot
atesti nuk beson as ne zot

Ti ku e gjen veten?
Moni ateiste je kur nuk beson as ne fe dhe as ne zot prandaj quhemi ateiste ...une personalisht nuk besoj ne zot as fe
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Moni ateiste je kur nuk beson as ne fe dhe as ne zot prandaj quhemi ateiste ...une personalisht nuk besoj ne zot as fe
Ate kam shkruar e une....

Ste ka thene goja asnjehere - zot na fal?

Nuk besoj te jesh ateiste po nejse...kujt po i intereson thuj
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Ate kam shkruar e une....

Ste ka thene goja asnjehere - zot na fal?

Nuk besoj te jesh ateiste po nejse...kujt po i intereson thuj
Moni pse nuk beson se jam ateiste ....jo skam thene sepse nuk u rrita me frymen e fese dhe kur u rtita vazhdova mendimet e mia ...hy ne njerezit e marksizmit dhe te ateisteve jane idete e mia ...mendoj qe eshte nje shpikje ...aty ku thone token e formoj zoti ....aty shikojme miliona vjet te formuar ....jane disa ide
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Ok e leme fene ne nje ane ....
le te diskutojme mbi krijimin e jetes ne toke
Si e mendon...si u krijuam? Si erdhem?
Beson ne teorine e evolucionit? Si mund te shpjegohet qe pas kaq vite perparim ne teknologji , ku nuk mungon klonimi apo krijimi i roboteve...si ka mundesi qe asnje majmun nuk u be njeri?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Keto dy vitet e fundit im bir me kerkon shpesh te futem ne kishe,si them dot jo.
Hy dhe i them zotit: nje miremengjes,miredita,sipas kohes.
 

Soulmind

oNcE...
Keto dy vitet e fundit im bir me kerkon shpesh te futem ne kishe,si them dot jo.
Hy dhe i them zotit: nje miremengjes,miredita,sipas kohes.
:hihi:
Po naj xhami s'ka andej rruges mi? :p

Edhe djali e kupton qe diku duhet me shku e me ju lut Zotit :)
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Besoj ne zot por jo ne nepermjet xhamirave dhe kishave. :)
 
Top