Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

Aver

VIP
Titulli: Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

Si mod qe je sdi te besh quote sa lodhesh keshtu :p

Une jam me Juven meqe jemi ne teme, dhe une dua te fitojeee
Pas 3 minutash fiks do pergatis kukullat e mi voodoo
Ti as qe e ke idene se kush eshte Juve si fillim :D

Por vetem ke qejf me dal kunder meje. lol

Ruaj gjilperat se te duhen me qep ndonje fustan. Nuk bejne per ne. :p
 
Last edited:

Aver

VIP
Titulli: Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

te lutem....gjilperen e fundit ma ler mua tia ngul ...se di nje vend qe ska zot none me i ftillu lol
Ku don me e ngul mi... se vetem ideja ku mund ta ngulesh na tmerroi :D
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

Por vetem ke qejf me dal kunder meje. lol
Te duket vetja aq i rendesishem ?:p lol
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

Pse nuk bohesh realiste dhe te tregosh publikisht qe me ke idol :D
Nese do ia thuash shpesh vetes do e besosh edhe ti :p
 

Aver

VIP
Titulli: Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

Nese do ia thuash shpesh vetes do e besosh edhe ti :p
Nick me ka idol
Nick me ka idol
Nick e kam idol.


Ooops, u ngaterrova ne fund :D
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

Nick me ka idol
Nick me ka idol
Nick e kam idol.


Ooops, u ngaterrova ne fund :D
eshte si puna e asaj....gomar gomar gomar...doli para paspqyres dhe kerkonte veshet :p
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

Nick me ka idol
Nick me ka idol
Nick e kam idol.


Ooops, u ngaterrova ne fund :D
loool
Te falet , sa gjerat qe thuhen jane te verta te falen :p
 
Top