Astrologët tregojnë se kush janë shenjat e Horoskopit që dashurojnë vetëm njëherë në jetë.

Hera

Moderatorë
Staff member
Astrologët tregojnë se kush janë shenjat e Horoskopit që dashurojnë vetëm njëherë në jetë.

Gaforrja – shenja më besnike e Zodiakut. Logjikisht, do vetëm një person në jetë. Kur njëherë t’ua falë zemrën, i juaj është përgjithmonë, madje edhe nëse ndaheni prej tij. Emocionet e tij janë të përhershme dhe duhet të gaboni keq që Gaforrja të pushojë t’ju dojë.

Peshqit – janë të gjendje të kalojnë vite, nëse jo edhe dekada, duke adhuruar vetëm një person. Meqë për nga natyra janë ëndërrimtarë, vështirë e dallojnë realitetin nga fantazia, prandaj janë në gjendje që në kokën e tyre të krijojnë pamje të idealizuar dhe joreale të personit të cilin e duan.
Demi – u duhet shumë kohë që të dashurohen dhe janë shumë të kujdesshëm në zgjedhjen e partnerit. Nuk kanë prirje për aventuar sipërfaqësore, ata synojnë lidhje serioz. Mu për këtë janë me ata me të cilët janë të gatshëm ta kalojnë tërë jetën.
Bricjapi – vështirë hapen para njerëzve tjerë nga frika e dëshpërimit. Ai që ua thyen mburojën, do të fitojë një partner besnik për tërë jetën.
 
Last edited:

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Ai qe dhuron diamante ka zemren time besnike per jete,te tjerat jane llafe.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Jo se i besoj horoskopit,por vetes i besoj,dhe ky pershkrimi me paska lexuar mendimin.


Demi – u duhet shumë kohë që të dashurohen dhe janë shumë të kujdesshëm në zgjedhjen e partnerit. Nuk kanë prirje për aventuar sipërfaqësore, ata synojnë lidhje serioz. Mu për këtë janë me ata me të cilët janë të gatshëm ta kalojnë tërë jetën.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Bricjapi – vështirë hapen para njerëzve tjerë nga frika e dëshpërimit. Ai që ua thyen mburojën, do të fitojë një partner besnik për tërë jetën.
Shëmb murin nqfse je i aftë dhe ke gjet parajsën! :LOL:
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Gaforrja – shenja më besnike e Zodiakut. Logjikisht, do vetëm një person në jetë. Kur njëherë t’ua falë zemrën, i juaj është përgjithmonë, madje edhe nëse ndaheni prej tij. Emocionet e tij janë të përhershme dhe duhet të gaboni keq që Gaforrja të pushojë t’ju dojë.


Keshtu eshte
 

Jetmira

🎧🎵💙
Gaforrja – shenja më besnike e Zodiakut. Logjikisht, do vetëm një person në jetë. Kur njëherë t’ua falë zemrën, i juaj është përgjithmonë, madje edhe nëse ndaheni prej tij. Emocionet e tij janë të përhershme dhe duhet të gaboni keq që Gaforrja të pushojë t’ju dojë.
(GAFORRJA nuk dashuron ishin.Nese ndahesh nga gaforrja,pergatituni tmos takohesh kurre me te.Astrologe leshi na kondiserojne bebe,kur nfakt jemi me te forte se luanet e akrepet).
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
E pra luanet si mbreter jan mesu veq ne kryje te frontit te rrin ..nuk jan te lig ti shkon askujt pas..vet ju ofrohen atyre..:love:
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Shyqyr qe nuk i perkas atyre shenjave se shume i kufizokan robt e shkrete. :p :p
 
Top