• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Art People Galeri

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Vizioni : Krijimi , perteritja dhe eksplorimi i botes .
Art People , artistet e rinj dhe punimet e tyre mahnitese , një shumëllojshmëri të mediumeve, duke përfshirë piktura origjinale akrilik dhe skulpturen.


Skulptura kashte 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Artistja Australiane Meredith Woolnough krijon skulptura elegante te qëndisura duke paraqitur bukurinë delikat të natyrës . 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

N.Y., Artisti Grant Haffner dhe perendimi i diellit dhe ngjyrat e ketij momenti ne imagjinaten e tij .

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Art People Galeri

Wauu plote ngjyra,plote ide,relaks dhe kreativitet bashke :)
Urime per temen Pinky :*,mjafte e bukur.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Jennifer angus wallpapers renwick gallery with a pattern of 5,000 exotic bugs

12047194_973271939411789_8522632915413124754_n.jpg12074494_973271879411795_4208676419145624086_n.jpg12079175_973271936078456_6512428713923042973_n.jpg12088311_973271886078461_53935076998602031_n.jpg12096406_973271929411790_390279455613827375_n.jpg
 
Top