• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Anetari i vitit 2015!

Anetari i vitit 2015!

 • Ami7

  Votat: 0 0.0%
 • Bella

  Votat: 1 1.7%
 • C3ni

  Votat: 0 0.0%
 • Cent

  Votat: 0 0.0%
 • Dangerous

  Votat: 0 0.0%
 • Devil

  Votat: 0 0.0%
 • Didi

  Votat: 1 1.7%
 • Dying Poet

  Votat: 0 0.0%
 • Element

  Votat: 0 0.0%
 • Endrra

  Votat: 1 1.7%
 • Jetesa

  Votat: 2 3.3%
 • Fly

  Votat: 3 5.0%
 • Gerti2

  Votat: 0 0.0%
 • Hajduti

  Votat: 0 0.0%
 • Hartini

  Votat: 1 1.7%
 • Kila

  Votat: 0 0.0%
 • Kitrra123

  Votat: 1 1.7%
 • Klau96

  Votat: 0 0.0%
 • Lauri

  Votat: 2 3.3%
 • Legally Sweet

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • LeVoyageur

  Votat: 0 0.0%
 • Lov3rman

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 1 1.7%
 • Master

  Votat: 0 0.0%
 • Monique

  Votat: 18 30.0%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 3.3%
 • Quku

  Votat: 0 0.0%
 • Rendex

  Votat: 0 0.0%
 • Ricky_ch

  Votat: 2 3.3%
 • Sensuu

  Votat: 0 0.0%
 • Tomka

  Votat: 0 0.0%
 • Vvetoni

  Votat: 0 0.0%
 • Wishmaster

  Votat: 0 0.0%
 • WOW

  Votat: 2 3.3%
 • yellow Redhead

  Votat: 0 0.0%
 • Zana1

  Votat: 19 31.7%
 • ZHIGO

  Votat: 3 5.0%
 • Call

  Votat: 0 0.0%
 • Elushe

  Votat: 0 0.0%
 • Jetmira

  Votat: 0 0.0%
 • Pato_Milan

  Votat: 0 0.0%
 • Sunlight

  Votat: 1 1.7%
 • Aguron

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  60
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Aj ua ka fut juvee se NE qe e njohim nevee sen na fut ahahah UN dhe Dassa e njohim ama Juve va kaa futt gjerr ne korizzz :)
Pra akoma mendoni se fundi botes vjen me kullat ndertesat qe shkaterrohen , me flake etj .... E KENI GABIM
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Kam i kerkese
Mbylleni votimin se antaret mbarun....apo skane maru ala legje? :p

Kete big brother me shume votash te padiskutueshem e fiton ai....i madherishmi legjende lol

Ps: legje vip te bome....antarin me te mire....tashi ik e boj ca pushime se u lodhe tu hap accounte lol
 

legjenda

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

kam i kerkese
mbylleni votimin se antaret mbarun....apo skane maru ala legje? :p

kete big brother me shume votash te padiskutueshem e fiton ai....i madherishmi legjende lol

ps: Legje vip te bome....antarin me te mire....tashi ik e boj ca pushime se u lodhe tu hap accounte lol
degjo legjenda nuk beje kesi gjera mike
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Po qysh kur na u banen 60 antar votues ne forum :mendim:
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Gjende mire te shtohen antaret ...po jo vetem kur o legjenda ne votim.
Ose hapni cdo jave kai teme me legjenden mrena lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Tema u shnderrua ne humor. Po te kishte seriozitet, do ishin votuar anetaret qe vertet kane kontribuar ne kete forum si me tema, ashtu edhe me debate dhe duke respektuar te tjeret, e jo te zgjidhet anetar i vitit anetari qe erdhi qe 2 muaj (s'jam sigurt). Asgje personale me legjenden por nuk krahasohet me asnjerin per nga mundi dhe kontributi i te tjereve ketu.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ja dhe votimi per anetarin e vitit u be si tregu fshatar , vjen tjetri rregjistrohet ,pa mbushur akoma oren e pare te qendrimit ne FV ja keput nje vote dhe Legjenda behet Legjend e votimit :p Prandaj them une qe Votimet sado per argetim qe te jene ,duhet te kene disa standarte dhe rregulla . Se jo per gje ,por keto votat qe ka marr Legjenda i nderuar ,nuk perkthehen ne anetar sepse te gjithe kane dhene voten dhe vetem kaq sepse as kemben posht deres nuk e kane nxjerr qe tja shohim :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ja dhe votimi per anetarin e vitit u be si tregu fshatar , vjen tjetri rregjistrohet ,pa mbushur akoma oren e pare te qendrimit ne FV ja keput nje vote dhe Legjenda behet Legjend e votimit :p Prandaj them une qe Votimet sado per argetim qe te jene ,duhet te kene disa standarte dhe rregulla . Se jo per gje ,por keto votat qe ka marr Legjenda i nderuar ,nuk perkthehen ne anetar sepse te gjithe kane dhene voten dhe vetem kaq sepse as kemben posht deres nuk e kane nxjerr qe tja shohim :p
ujku ishte e pashe une ...dhe i hengri te gjithe kecat tek e tek lol
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Po ja direkt nje kerkese une tani tek stafi ,qe ai qe ka ne dore te shohi anetaret qe kane votuar ,te beje nje rivleresim votash dhe kushdo qe ska te pakten 30 dite i anetaresuar ,ti hiqet vota . Ska sens ,nuk pranoj te na ofendojne kaq bukur , aq me teper Legjenda & co :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Po ja direkt nje kerkese une tani tek stafi ,qe ai qe ka ne dore te shohi anetaret qe kane votuar ,te beje nje rivleresim votash dhe kushdo qe ska te pakten 30 dite i anetaresuar ,ti hiqet vota . Ska sens ,nuk pranoj te na ofendojne kaq bukur , aq me teper Legjenda & co :p
sa personale e merr o burre lol... po cke o ti , njeriu ka nevoje per i cik motivim :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top