• Mirësevini tek Forumi Virtual

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Anetari i vitit 2015!

Anetari i vitit 2015!

• Ami7

Votat: 0 0.0%
  • Bella

Votat: 1 1.7%
  • C3ni

• Cent

• Dangerous

• Devil

• Didi

• Dying Poet

• Element

• Endrra

• Jetesa

Votat: 2 3.3%
  • Fly

Votat: 3 5.0%
  • Gerti2

• Hajduti

• Hartini

• Kila

• Kitrra123

• Klau96

• Lauri

• Legally Sweet

• Levina

• LeVoyageur

• Lov3rman

• Loverboy

• Master

• Monique

Votat: 18 30.0%
  • Nicktjeter

• Quku

• Rendex

• Ricky_ch

• Sensuu

• Tomka

• Vvetoni

• Wishmaster

• WOW

• yellow Redhead

• Zana1

Votat: 19 31.7%
  • ZHIGO

Votat: 3 5.0%
  • Call

• Elushe

• Jetmira

• Pato_Milan

• Sunlight

• Aguron

• Totali i votuesve
    60
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Aj ua ka fut juvee se NE qe e njohim nevee sen na fut ahahah UN dhe Dassa e njohim ama Juve va kaa futt gjerr ne korizzz :)
Pra akoma mendoni se fundi botes vjen me kullat ndertesat qe shkaterrohen , me flake etj .... E KENI GABIM

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member

Kam i kerkese
Mbylleni votimin se antaret mbarun....apo skane maru ala legje? :p

Kete big brother me shume votash te padiskutueshem e fiton ai....i madherishmi legjende lol

Ps: legje vip te bome....antarin me te mire....tashi ik e boj ca pushime se u lodhe tu hap accounte lol

legjenda

Anëtar i Nderuar

kam i kerkese
mbylleni votimin se antaret mbarun....apo skane maru ala legje? :p

kete big brother me shume votash te padiskutueshem e fiton ai....i madherishmi legjende lol

ps: Legje vip te bome....antarin me te mire....tashi ik e boj ca pushime se u lodhe tu hap accounte lol
degjo legjenda nuk beje kesi gjera mike

Quku

Marakli Krapit

Po qysh kur na u banen 60 antar votues ne forum :mendim:

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member

Gjende mire te shtohen antaret ...po jo vetem kur o legjenda ne votim.
Ose hapni cdo jave kai teme me legjenden mrena lol

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Tema u shnderrua ne humor. Po te kishte seriozitet, do ishin votuar anetaret qe vertet kane kontribuar ne kete forum si me tema, ashtu edhe me debate dhe duke respektuar te tjeret, e jo te zgjidhet anetar i vitit anetari qe erdhi qe 2 muaj (s'jam sigurt). Asgje personale me legjenden por nuk krahasohet me asnjerin per nga mundi dhe kontributi i te tjereve ketu.

Malsi

Anëtar i Nderuar

Ja dhe votimi per anetarin e vitit u be si tregu fshatar , vjen tjetri rregjistrohet ,pa mbushur akoma oren e pare te qendrimit ne FV ja keput nje vote dhe Legjenda behet Legjend e votimit :p Prandaj them une qe Votimet sado per argetim qe te jene ,duhet te kene disa standarte dhe rregulla . Se jo per gje ,por keto votat qe ka marr Legjenda i nderuar ,nuk perkthehen ne anetar sepse te gjithe kane dhene voten dhe vetem kaq sepse as kemben posht deres nuk e kane nxjerr qe tja shohim :p

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member

Ja dhe votimi per anetarin e vitit u be si tregu fshatar , vjen tjetri rregjistrohet ,pa mbushur akoma oren e pare te qendrimit ne FV ja keput nje vote dhe Legjenda behet Legjend e votimit :p Prandaj them une qe Votimet sado per argetim qe te jene ,duhet te kene disa standarte dhe rregulla . Se jo per gje ,por keto votat qe ka marr Legjenda i nderuar ,nuk perkthehen ne anetar sepse te gjithe kane dhene voten dhe vetem kaq sepse as kemben posht deres nuk e kane nxjerr qe tja shohim :p
ujku ishte e pashe une ...dhe i hengri te gjithe kecat tek e tek lol

Malsi

Anëtar i Nderuar

Po ja direkt nje kerkese une tani tek stafi ,qe ai qe ka ne dore te shohi anetaret qe kane votuar ,te beje nje rivleresim votash dhe kushdo qe ska te pakten 30 dite i anetaresuar ,ti hiqet vota . Ska sens ,nuk pranoj te na ofendojne kaq bukur , aq me teper Legjenda & co :p

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member

Po ja direkt nje kerkese une tani tek stafi ,qe ai qe ka ne dore te shohi anetaret qe kane votuar ,te beje nje rivleresim votash dhe kushdo qe ska te pakten 30 dite i anetaresuar ,ti hiqet vota . Ska sens ,nuk pranoj te na ofendojne kaq bukur , aq me teper Legjenda & co :p
sa personale e merr o burre lol... po cke o ti , njeriu ka nevoje per i cik motivim :)

Status
E mbyllur për postime të tjera.