Aagaaagagagagagag

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Jetmira

Well-known member
Me qeshet kur mendojn se jam budallack :D
I Njof njerezit me shum sesa mund ta imagjinojn
Bej sikur jam budallack, por jam shum e zgjuar :D
"E ndeza nje cigare dola ne dritare nen shoqerin e henes, uiiii sa nat e bukur qenka thash m vete.
Lum ti moj hen sa nterezi e ke je e vetme edhe e lumtur
Pse mos tbehem e un si ty ?
Nrm qe do bohem :)
Cke m teper se un njerezit te pelqejn, keshtu do behem e un
jo se dua tju pelqej te tjereve as qe me intereson tju pelqej apo tme adhurojn :)
Eja te pijm nje got jack daniel e zgjata doren drejt henes e qeshja m te madhe o zot cpo bej un
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Aagaaagagagagagag

E urrej inatin :)
e urrej kur fusin hundet kur sju takojn
e urrej kur ikin pa asnje arsye
e urrej lotin
E urrej diellin
e urrej ngjyren e kuqe
e urrej komshiun
e urrej kur skam internet
e urrej kur gjerat sme ecin ashtu sic dua
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Aagaaagagagagagag

Po shifja oren ne nje cep tkorridorit e po prisja te hyja nseminar
Ishte njera tu pa veten para dritares se shkolles qe dukej si xham e pa nga un "a jam e bukur?
si k***** je moj shoqe :D
Cjan kto fshatare qe tjapin muhabet i njoft, thash me veten kta po qe i len mendja :D
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Aagaaagagagagagag


Po flas me veten :(
Ej vetja ime ckemi?
Ej vetja ime, qyqa cpo them keshtu
U ula para pasqyres e po shifja vetveten, sa paskam ndryshuar ue sa me shkojn kta floket bjonde :lol: po me shkojn shum :(
ckemi e dashur vetja ime si je?
paskam ndryshuar jo per mir jo per keq
sjam ajo e dikurshmja, sbej m shaka m asnje nuk preferoj shoqerin
preferoj vetmin :( :(
E dashur vetja ime mos u lodh dukemenduar, boll u tregove e sinqert, boll u tregove e mir askush ste don sot :/ tgjith njerezit per interes te rrijn
e dashur vetja ime te dua
:kis:kis:kis:kis:kis
:wc::wc::wc::wc: erdh koha te lexoj :lol:
 
Last edited:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Aagaaagagagagagag

Shiko fotografinë 26278
Po flas me veten :(
Ej vetja ime ckemi?
Ej vetja ime, qyqa cpo them keshtu
U ula para pasqyres e po shifja vetveten, sa paskam ndryshuar ue sa me shkojn kta floket bjonde :lol: po me shkojn shum :(
ckemi e dashur vetja ime si je?
paskam ndryshuar jo per mir jo per keq
sjam ajo e dikurshmja, sbej m shaka m asnje nuk preferoj shoqerin
preferoj vetmin :( :(
E dashur vetja ime mos u lodh dukemenduar, boll u tregove e sinqert, boll u tregove e mir askush ste don sot :/ tgjith njerezit per interes te rrijn
e dashur vetja ime te dua
:kis:kis:kis:kis:kis
:wc::wc::wc::wc: erdh koha te lexoj :lol:
Hajde ti zhigas bulat e veshve mas te kapin syni i keq lol lol lol
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Aagaaagagagagagag

Cdo kush e din vete, por kjo e folura me vete shpesh te ben dem :p.
Ti flas dhe une pak vetes time!

E dashur Soul,
Ashtu sic ti mendon se je e drejte, e mire, e sinqerte, e peson perher nga te tjeret,ndihmon te gjithe,je modeste, je e zgjuar, je shpirtbardhe, Ashtu mendojne te tere per veten zemer, keshtu qe cohu e bej ato pune se shume e bukur je, posi Borebardha, :p Por te jesh e sigurt se si ty ka me miliarda ne bote!
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Aagaaagagagagagag

Me jep nje cigare....

Me jepni nje cigare, ju lutem :(
Ai ma dha, po ja merre :)
Faleminderit, edhe e ndeza ;)
Ai po me shihte i habitur, isha zbukuar e ber si kukull ai u habit :( cke qe po qan :( :(
asgje skam , mendova sesi do ndjehej dikush qe per dhurat ne pervjetor tmerrte tradetin e jo nje pako cokollat apo trendafila sic marrin te tjerat
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Aagaaagagagagagag

E.......

cfar te shkruaj?
per premtimet, per fjalet boshe apo per largimin :(
po shkruaj per naten :D
Nata esht e bukur edhe pse erresir, pasi bota ime esht erresir, askush nuk e preferon vetmin por un po :(
askush se preferon shoqerin e erresires, por un po :(
askush se preferon ngjyren e erret po un po :(
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Aagaaagagagagagag


Vajzat qe pijn duhan jan te perdala :(
Keshtu na cilesojn ne vajzave qe pijm duhan,
un jam e merzitur e trishtuar ndonjeher njerezit ste kuptojn
ndonjeher njerezit sdua tja dijjn sesi je ti ata thjesht gjykojn e nisin fjalet si gjithmon
ndonjeher kafshet jan me te dashura sesa njerezit :(
ndonjeher cigarja te heq stresin, te largon merzin, te largon cdo dhimbje qe ke ne shpirt
Ndonjeher njerezit nuk shohin veten por jeten e te tjereve
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Aagaaagagagagagag


Me beri dikush nje pyetje
Cfar dhurate do marresh per 14 shkurt?
E pash njeher :( :(
nuk fola thjesht ndeza nje cigare thash nuk festoj 14 shkurt kur se kam festuar per kto vite sdo ta festoj kurr :(
Do vij dita 17 shkurt kur babai im i ndjer ben 8 vite qe ka vdekur :( :(
Si mund te festoj un per festa si mund te mendoj un per martes si mund te vesh ngjyren kuq un?
si mund te mos mendoj fare
Babi im ka 8 vjet qe sme sheh sme flet sme degjon e nuk esht ne shtrat por tret ne dhe :(
si mund tmarr frym kur ai tretet ne dhe :(
si mund te qesh un si mund ta shoh jeten pozitive :(
si mund ti shkruaj kta rreshta kur lotet sme len te qet :(
pse isht jeta kaq e padrejt me mua ?
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Aagaaagagagagagag

Njerezit gjejn nje mangesi nga lumturia jote, dhe nuk jane aty kur nuk je i lumtur.
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Aagaaagagagagagag

Me pelqen kur njerezit kane nje llon dashurie per veten e tyre, keshtu kur njerezit thone genjeshtra apo fjale jo te mira ndaj tyre,ata qendrojne te qete, sepse e dine kush jane.
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Aagaaagagagagagag

Njerezit do donim ti kthenim kur vdesin, ndersa per ata qe jane gjalle e i humbim perpiqemi t'i harrojme.
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Aagaaagagagagagag

Eshte ironike te mendosh sa shume ke pritur per ca gjera, e tani nuk do as ti mendosh.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top